DS AUTOMOBILES, kasım ayına özel avantaj

DS Automobiles, kasıma özel finansman modelleri ve takas desteği avantajları sunuyor.

DS AUTOMOBILES, kasım ayına özel avantaj
DS AUTOMOBILES, kasım ayına özel avantaj
GİRİŞ 03.11.2023 18:57 GÜNCELLEME 03.11.2023 20:38

Şirketten yapılan açıklamaya göre, DS Automobiles, DS ayrıcalığına sahip olmak isteyenlere özel, cazip satın alma teklifleri hazırladı.

DS Automobiles'in kasım teklifleri kapsamında, DS 4 Performance Line benzinli ve dizel seçenekleri, takas desteği ya da 300 bin TL'ye 12 ay vadeli yüzde 0,99 faizli kredi, sınırlı sayıda üretime sahip özel koleksiyon DS 4 Esprit de Voyage benzinli ve dizel seçenekleri ise takas desteği fırsatıyla, sınıfında yepyeni bir tasarım anlayışına sahip bir otomobile sahip olmak isteyenleri bekliyor.

Özel tasarımı ile ilk bakışta otomobilseverlerin dikkatini çeken silüete sahip premium SUV modeller, DS 7, DS 7 E-TENSE ve DS 7 E-TENSE 4x4 de takas desteği avantajıyla yeni sahiplerini bekliyor.

Modern SUV Coupe ile kompakt hatchback bir arada

DS Automobiles, yepyeni modelleriyle premium otomobil dünyasındaki konumunu kuvvetlendirmeyi sürdürüyor. Dünya çapında premium segmentteki pazar payını artırmaya devam eden DS Automobiles, DS 4 ile gelişimine hız katıyor.

DS 4, kompakt hatchback sınıfında yepyeni bir tasarım anlayışını kullanıcılarıyla buluşturuyor. Boyutlarıyla da bunu kanıtlayan DS 4, kompakt 4,40 metrelik uzunluğu, 1,83 metrelik genişliği ve 1,47 metrelik yüksekliği ile etkileyici bir ifadeyi seyahalara ortak ediyor.

DS 4'ün profili, akıcılıkla keskin hatları bir araya getiriyor. Gizli kapı kolları, yan tasarımdaki heykelsi yüzeyler ile uyum sağlıyor. Gövde tasarımı ile aerodinamik tasarımlı ve 19 inçlik jantlara sahip büyük tekerleklerin oranı, DS AERO SPORT LOUNGE konseptinden esinleniyor. Otomobil, bu sayede görkemli ve özel bir görünüme sahip oluyor.

Emrullah Koçin Haber7.com - Editör
Haber 7 - Emrullah Koçin

Editör Hakkında

2017'de İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Meslek hayatına ilk olarak Genç Dergi'de başladı. Daha sonra Sadece haber.com'da internet haberciliğine başladı. 2019 yılında Haber7.com ailesine dahil olan Koçin, ''Ekonomi ve Otomobil Editörü'' olarak meslek hayatına devam etmektedir.