TÜM YORUMLAR

Yer: Bodrum! Bakan talimat verdi, hepsi yıkıldı...
Yer: Bodrum! Bakan talimat verdi, hepsi yıkıldı...
GÜNCEL
19 Ocak 2020, 07:47
Yer: Bodrum! Bakan talimat verdi, hepsi yıkıldı...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un talimatıyla Bodrum’daki tüm kaçak yapılar yıkıldı.
YORUMLAR 6
 • mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  ormanlaştırın.
  Cevapla
 • bozburunlu 1 yıl önce Şikayet Et
  Marmaris bozburun selimiye bodrumdan beter. bozburun da deniz kenarları tamamen istila edildi. pansoyonlar hotel oldu hepsi kaçak olarak. bodrumdan daha kötü. diyebilirim.
  Cevapla
 • ASILBEY@06ÇUBUK 1 yıl önce Şikayet Et
  Eğer hakka hukuka riayet ederek adalet sağlanacaksa 31.12.2017 tarihinden sonra yapılan tüm kaçak yapılar yıkılmalı. Oysa kaçak yapı olarak müracaat edilip yasal statü kazandırılan yapıların % 80 i bu 31.12.2017 tarihinden sonra yapılmıştır. Tespiti çok kolay. O tarihteki uydu görüntülerinden sonra yapılan yapılar kabak gibi ortaya çıkar.
  Cevapla
 • Erdal 1 yıl önce Şikayet Et
  Yapıncaya kadar nerdeydiler... zaten mahfolmuş oralar
  Cevapla
 • temel candan 1 yıl önce Şikayet Et
  Pasta güzel çevrecilik yeşili korumak doğayı katletme zevk veriyor rant şahane köylü de sessiz zaten belediye oralarda herşey demek.Burada az istihbarat yapılsa nasıl rantlar paylaşılıyor oluşuyor alan razı veren razı bır tek doğa kirleniyor Devlet bodrumda çekinmeden mavibayrağı almalı çünkü yazın kirliydi lagım kokuyordu mıdeden konuştu herkes İnsanların bilmeğe hakkı var kirli suda denize girdiğine.Sessiz kalan devlet belediyeler kadar hata yapıyor susarak
  Cevapla
 • Cumhur 1 yıl önce Şikayet Et
  İşin garibi bu binaların hepsi her şeye itiraz eden CHP'li yatırımcıların. CHP'liler hem her yeri talan eder hem de sonra ''talan ediliyor'' diye zırlarlar. Bunların Kaz Dağlarındaki villaları da yıkılsın. Kanal İstanbul civarındaki arsalarına da imar yasağı getirilsin. Biraz canları yansın.
  Cevapla