TÜM YORUMLAR

Bakan Albayrak hakkında ahlaksız paylaşım yapan kişi gözaltına alındı
Bakan Albayrak hakkında ahlaksız paylaşım yapan kişi gözaltına alındı
GÜNCEL
30 Haziran 2020, 22:18
Bakan Albayrak hakkında ahlaksız paylaşım yapan kişi gözaltına alındı
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, dördüncü kez baba olma sevinci yaşarken, sosyal medyada ahlaksız bir paylaşım yapan E.B., Mersin'de gözaltına alındı.
YORUMLAR 231
 • Hakan 1 ay önce Şikayet Et
  Tipi fetöcülere benziyor
  Cevapla
 • Turan 1 ay önce Şikayet Et
  Fetöcü mü bilmem ama çok klasik fetö tarzı itibar süikastcısı
  Cevapla
 • Jet45 1 ay önce Şikayet Et
  Bir insan bu kadar ahlaksız terbiyesiz olabilirmi ? demek ki oluyormuş içimizde insan görünümlü olup insan olmayan yaratıklar bayda çok..
  Cevapla
 • İrfan YILDIZ 1 ay önce Şikayet Et
  Ağzına alacağı şeyde ayırım yapmayan en iğrenç şeyler ağzında olan tipler. Bir zavallı. Fikir yok ilk yok son yok, taş desen taş değil,ot desen ot değil,hayvan desen değil, insan desen değil.
  Cevapla
 • Erzurumlu 1 ay önce Şikayet Et
  1-Ey ahlaksız, kilişiksiz, karektersin, İnsan kılığında dolaşan Müsvete Ahlaktan Edepten Yoksun Mahlukat Sen kimsin ki Bu şekilde densiz ce İnsanlara hakaret etme cesareti buluyorsun . 2- Burdan Sayın Cumhurbaşkanımıza Sesleniyorum Acil bu tür Ahlaksızlar için Kanun Çıkartılsın Ve Ağır cezalar olsun ki hiç kimse bu densizliği yapmaya cesaret etmesin. 3 - Ve son söz olarak sonuna kadar Sayın Cumhurbaşkanımız ve ailesinin Yanındayız. Sizleri Çok seviyoruz. Saygılar
  Cevapla
 • Y.ozan 1 ay önce Şikayet Et
  Bilmukabele KARDEŞİM..Bilmukabele. SLM VE DUA İLE
  Cevapla
 • As. 1 ay önce Şikayet Et
  Bu tip kendini bilmez bazı insanların edep ve ahlaktan mahurum olduğunun bir ispatıdır ey adam senin annen bacın eşin yokmu bir başkası senin ailene durduk yerde bacına veya eşine namusuna laf etse hoşunuza gidermi be edepsiz adam.
  Cevapla
 • Hamza 1 ay önce Şikayet Et
  kesin CHP li dir
  Cevapla
 • Sivas lı 1 ay önce Şikayet Et
  hiç şüphe yok tabiki chplidir...
  Cevapla
 • Konyalı 1 ay önce Şikayet Et
  Eskiden yapanın yanına kar kalmaz derlerdi. Şimdi bu soytarının dayazdığının yanına kar kalmaması lazım.Bu KLAVYE KAHRANLARINA acilen yasa çıkması lazım.
  Cevapla
 • Adanalı 1 ay önce Şikayet Et
  Son dönemde çok yoğun göç alan Mersin hain dolu, vatana devlete bayrağa ihanet eden fikirleri halka yaymaya uğraşan bu tür iblislere ibretlik cezalar bekliyoruz.
  Cevapla
 • ömer 1 ay önce Şikayet Et
  Hiç bişey yapmayacaklar düşünce özgürlüğü diyecekler fikrini söyledi diyecekler yada basit bir ceza bir veya iki aya tutuklanır sonra birdaha insanlara küfür etmesi için salınır semizlenerek. evet çünkü malesefd bu ülkede namussuzlara insanlara en aşşagılık bir şekilde hakaret edenlere karışacak kanun yok
  Cevapla
 • emin 1 ay önce Şikayet Et
  AK partinin en iyi çalışan bakanlarına saldırıyorlar sürekli Berak Albayrak, Süleyman Soylu gibi. Bunları görevlerinden uzaklaştırırlarsa Ak partinin zayıflayacağını düşünüyorlar. Bu ekibi desteklemek lazım. Allah yardımcıları olsun, tuzak kuranların tuzakları başlarına geçsin. Amin.
  Cevapla
 • vatanını seven 1 ay önce Şikayet Et
  Haydi Adalet, Allah aşkına, insanlığa saygı duymayan bu rezile hak ettiği ve insanlığın yüreğini soğutacak cezayı verin.
  Cevapla
 • Hüseyin Cesur 1 ay önce Şikayet Et
  Bunlar işgalcilerin geride bıraktıkları tohumları. Pkk işbirlikçisi, fetö destekçisi, Tikko, DHKP C gibi örgütlerin hamisi bir zihniyetin temsilcileri. 28 Şubat'ta kamusal alan dediler Müslümanlara her türlü zulmü yaptılar, ellerinden gelse sokakta da başörtüsünü yasaklayacaklardı. Bakın Zekeriya Öz..CIA bağlantısı çıktı. ilk uçak fabrikasını kapatıp üretilen uçakları gömdüren zihniyet. Bunların sadece tutup 3-5 ay hapsinin çok anlamı yok..Efendileri deşifre edilmeli..Yaptıkları bu çirkin paylaşımlar tesadüf, bilmeden, dikkatsizlik vs gibi açıklanamaz, özür hiç kabul edilemez. Bu ve bunun gibi yabani otların kökleri nereye ulaşıyorsa bulunup kökleri kurutulmalıdır.
  Cevapla
 • Yakub 1 ay önce Şikayet Et
  Cumhurbaşkanımızın yeni doğan torununa saldırmak ancak zalimleri yani düşmanlarımızı sevindirir. Sizler düşman mısınız? Evet ise Türkiye'yi terk ediniz. Şimdi bu Millet sabrediyor. Olup bitenden haberi var. Gün gelir bebek sevgisi mahrumları kaçacak delik arar hale gelecek inşaAllah.
  Cevapla
 • cem 1 ay önce Şikayet Et
  vatan hainleri vatandaşlıktan çıkarılsın. Malını mülkünü devlet alsın.
  Cevapla