TÜM YORUMLAR

'Bolivya dağlarından gelen devrimci Zülfü'
'Bolivya dağlarından gelen devrimci Zülfü'
SİYASET
08 Temmuz 2021, 10:35
'Bolivya dağlarından gelen devrimci Zülfü'
Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, bugünkü köşe yazısında son günlerde eleştirilerin odağındaki isim Zülfü Livaneli'ye sert sözlerle yüklendi.
YORUMLAR 24
 • adnan 3 ay önce Şikayet Et
  Livaneli, işbirlikçi'liğine yeni maske arıyor.
  Cevapla
 • Mehmet 3 ay önce Şikayet Et
  Atatürk için söylediği doğru. Atatürk bu günkü Chp yi kesinlikle kapatır benim ismimi kullanıyorsunuz hayatımın son 7 yılı sizin gibilerle mücadeleyle geçti o ilin hepsini partiye doldurmuşsunuz diye hepsine temiz bir sopa çekerdi. Ben Ak partiliyim ama Atatür yaşasaydı mhp çizgisinde bir politika izlerdi.
  Cevapla
 • lazer 3 ay önce Şikayet Et
  evet Atatürk solcu değil halk-milletçi-türk milliyetçisi idi.o lenin,marx'ın mandacılığına boyun eğmedi.siz emperyalistlerin oyunu ile CHP yi enginizisyon partisine çevirdiniz..gerçek sol milliyetçilerini de afaroz ediyorsunuz.bunu siz değil Allah yaptırıyor.onlar da gerçeği görebilsin diye..siz de kendinizi birşey sanıp durun
  Cevapla
 • lazer 3 ay önce Şikayet Et
  eveet bir dönemin aydınları kabul edilen ve türk kamuoyuna da lanse edilen bu karakterler iblisin lambası olan şeytanlaşmış gurühların ışığıyla aydınlanmışlardır..doğal olarak başkalarının aydınlığını göremez kabul edmezler..ALLAH'a değil iblise verilmiş sözleri var..
  Cevapla
 • Kriptolara Dikkat 3 ay önce Şikayet Et
  Bu arada Zülfü, Sabetay Yahudisidir.
  Cevapla
 • Göktürk 3 ay önce Şikayet Et
  zülfü tam bir projedir
  Cevapla
 • lazer 3 ay önce Şikayet Et
  onun solu leninizm..fareli köyün kavalcısı.onu bu ülke fazla şişirdi..kendini birşey sanıyor..bunlar sosyal adalet ve sosyalizm üzerinden TÜRK MİLLETİNİ komunizme çook yamamaya çalıştılar ancak onlardan başkasının ne kanı ne de dokusu uymadı..pkk ve HDP BU İŞİN CERRAHLIĞINA soyunmuş güruhlardır.bunlarda sanat altında ayak takımlarıdır..
  Cevapla
 • rselbi7138 3 ay önce Şikayet Et
  zülfünün amacı kimin solcu kimin değil olduğunu belirlemek değil ki bugünkü konjöktürde chp ile hdp yi bir çatı altında birleştirmek ip de bunlara yama yapıp iktidarı ele geçirmek
  Cevapla
 • Misafir 3 ay önce Şikayet Et
  Ne idüğü belli değil livaneli Zülfü alayını tanırım livanenin Türkiye devletine tam entegre olmalılar olanları var ama sağlam pür Türk yok burada ne oldukları belli madem komünizmi çok seviyorsun o zaman dedelerini göç ettiren ruslara git.
  Cevapla
 • ZaZaKi 3 ay önce Şikayet Et
  Onlar benim sol pabucum bile olamazlar...
  Cevapla
 • Elazigli 3 ay önce Şikayet Et
  Vay hayalci kominist kafa dünyada kominist kalmadi siz halen hasretsiniz, senin apo denilen kominist hayin adada mahkum senin kiblen git ona tap
  Cevapla
 • Cüneyt Fatıoğlu 3 ay önce Şikayet Et
  Sayın Erdoğan ın sultanbeylide kaçak villası olduğu sahte belgeyle çıkıp iftira etmişlerdi,seçimden sonra sayın Liveneli nin kaçak villası çıkmıştı.
  Cevapla
 • Muhaberat 3 ay önce Şikayet Et
  Kendisi Belçikada yaşarkende ve daha Türkiyede tanınmazken FRANSIZCA "Chants Révolutionnaires Turcs" isimli ve Türkçe anlamı Türk Devrim Şarkıları olan bir albüm çıkarmış bunu da 1972 yılında Türk Güvenlik Güçlerince öldürülen ad Ulaş olan bir Militan itaf etmiş yani HALKÇI geçinen zülfüş meğer bir MONŞER'miş yani zülfüşün sözde solculuğu Ahmet Hakanın bu yazısının paralelinde evvelden de hikayedenmiş. AÇIIIIIZ diye ortada cazgırlık yapanların gerçekten HALK değilde bu doymaz para babası aristokrat chpliler olduğu yerde bunların attığı SOL VE SOLCULUK pozları az kalıyor yani.
  Cevapla
 • fırat kalkanı 3 ay önce Şikayet Et
  bunlar kapitalizmin temel taşlarıdır...zengin züppelerin çocuk veya torunlarıdır bindikleri milyonluk arabalar yaşadıkları ve takıldıkları sosyetik mekanlar ama soldan bahsediyorlar bunlar özde değil sözde solcu millet ne mal olduklarını biliyor onun için ne yaparlarsa yapsınlar türkiyemizde iktidar olamazlar.
  Cevapla
 • Ahmedi 3 ay önce Şikayet Et
  İnsanlık suçunu işleyen kim olursa olsun, ya insan olacaksınız, yada bu dünyadan çekip gideceksiniz, başka kurtuluşunuz yok. Gelin adam gibi adam olun.
  Cevapla