Nereden koşuyorlar?

.

  • GİRİŞ10.12.2019 10:42
  • GÜNCELLEME10.12.2019 10:51

NATO aşığı Derin Hanımefendi, geçen Ekim’de FETÖ’nün Meksika İmamı Osman Karaca’nın yurtdışındaki operasyonla paketlenip Türkiye’ye getirilmesine twitter’dan bozuk çalıyordu.

 

 

*

Hanımefendi’yi uzun senelerdir çok yakından tanıyanlar, onun için “NATO’nun Gizli Albayıdır” diyorlar!

 

 

Üniversite tezini NATO üzerine yapmıştı…

NATO’nun “demir kapılar” ardındaki arşivinde işe girmişti…

Yıllarca, Brüksel’deki NATO Karargâhında çalıştı.

Dönemin NATO Genel Sekreteri –Hollandalı siyasetçi- Joseph Luns’un “basın sekreterliğini” yaptı!

*

Mister Luns, tam on dokuz yıl süren Hollanda Dışişleri Bakanlığı’ndan sonra, 1971-1984 yılları arasında NATO’yu yönetti.

ÇEŞME’DEKİ BİLDERBERG

Vaktiyle CIA’in kurduğu Bilderberg’in 1975’te İzmir-Çeşme’deki toplantısına katılanlar arasında Joseph Luns başı çekiyordu…

Fetullah Gülen’in İzmir’de mason teşkilatına girdiği o yıl; Bilderberg Türkiye’deki ilk toplantısını İzmir Çeşme’deki Altınyunus Oteli’nde yapmıştı.

Bu derin toplantı, Selahattin Beyazıt’ın ısrarlı talepleri sonucunda Türkiye’de gerçekleştirilmişti.

İşadamı Mr.Beyazıt, Türkiye’den Bilderberg’e katılma rekorunu (tam 23 kez) halen daha elinde bulunduruyor!

*

Uzun seneler sonra İkinci Bush’un Savunma Bakanlığını yapacak olan Donald Rumsfeld de Çeşme’deydi:

Hani şu, Irak işgalinin mimarlarından ve dahi Ebu Gureyb Cezaevindeki işkencelerin talimatını veren zalim!

DÖRT YIL SONRA: “DEMİR LEYDİ!”

1975’te Çeşme’deki Bilderberg toplantısına katılanlar arasında yer alan Margareth Thatcher, sadece “dört yıl sonrasında” İngiltere Başbakanı oldu…

Doğu Bloku’nun/SSCB’nin dağıldığı 1990’ın sonuna kadar Kraliçe’nin Başbakanıydı.

1990’da NATO’nun “düşman” konseptinde Komünizmin yerini İslam alıyordu!

Bu kararda Thatcher ile birlikte dönemin ABD Başkanı Birinci Bush başat rol oynadı. Baba Bush 1976-1977 döneminde CIA direktörlüğü yapmıştı.

*

Haydut Devlet ABD’nin Ortadoğu’ya çökmesi anlamına gelen Birinci Irak Harbi’ni Baba Bush, İkinci Irak Savaşını ise Oğul Bush gerçekleştirdi.

ABD’nin Irak’ı işgalinden bir sene kadar önce “Demir Leydi” denilen Thatcher’ın Guardian’da yayınlanan makalesi “Yeni Bolşevizm İslam’dır” başlığını taşıyordu! (12 Şubat 2002)

İngiltere eski Başbakanı “Tıpkı komünizm gibi İslamizm’i de yenmek için uzun süreçli, kapsayıcı bir strateji gerekir” diyordu!

Guardian’daki o yazısında adeta kaleminden “kan damlayan” Kahpe Thatcher; Haydut ABD’nin Irak’ı işgal planını desteklerken, “Saddam’ın Kitle İmha Silahı var” kuyruklu yalanını da pek sevdi!

“CONİ AFFETMİYOR” MANŞETİ

ABD’nin Irak’ı işgalini çok büyük bir coşkuyla karşılayan Hanımefendi’nin Meşhur Televizyoncu Eşi; CNN Türk ekranlarında (Mayıs 2003) Cengiz Çandar’la birlikte, Oğul Bush’un Savunma Bakan Yardımcısı Paul Wolfowitz’i konuk etti…

Wolfowitz, 1 Mart 2003 tarihinde TBMM’de tezkerenin reddedilmesinden dolayı bozuk çalmış ve “Türk Ordusu kendisinden beklenen liderliği gösteremedi” diye feveran etmişti!

*

Mister Wolfowitz, tezkerenin reddinden dolayı Ankara’ya “Yurttaş Doğan”ın “Posta Newspaper!”ı üzerinden “posta koymaya” yeltenmişti!

Paul Wolfowitz’in Türkiye ziyareti öncesinde, Mehmet Ali Birand Washington’dan bildirmiş ve Posta gazetesi de “Coni affetmiyor!” diye işbirlikçi bir başlıkla çıkmıştı…

2007’DEKİ İSTANBUL TOPLANTISI

“Derin Hanımefendi’nin eşi” ünlü televizyoncu Mister Birand, 31 Mayıs-3 Haziran 2007 tarihinde İstanbul’da yapılan Bilderberg toplantısına katılan isimler arasındaydı…

2003’te CNN Türk’te konuk ettiği Wolfowitz de katılımcıydı. O programdaki “partneri” Cengiz Çandar da oradaydı.

BİLDERBERG’DEKİ BABACAN

Bir süredir, Abdullah Gül’ün “kanatları altında” yeni parti kurma çalışmaları yapan Ali Babacan, dönemin “Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı” olarak İstanbul’daki Bilderberg toplantısında yer alan isimlerden birisiydi.

Babacan, 2007 senesi dışında; 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2010, 2012, 2013 ve 2014’teki Bilderberg toplantılarına da katılmıştır!

*

2008’in Bilderberg toplantısındaki (Chantilly, ABD) katılımcılar arasında ise günümüzün CHP Sözcüsü Faik Öztrak da vardı!

*

9-12 Haziran 2016 tarihinde Almanya’daki (Dresden) Bilderberg toplantısına Türkiye’den katılanlar arasında, dönemin Mehmet Şimşek de (Dönemin Başbakan Yardımcısı) yer almıştır!

Yenişafak

Bu yazıya ilk yorum yapan sen ol

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat