Örgütle iltisak ve irtibata dayalı idari tedbirler
Örgütle iltisak ve irtibata dayalı idari tedbirler
21 Temmuz 2016 tarihinde ilan edilen olağanüstü hal sonrasında çıkarılan kanun hükmünde kararnamelerde idari tedbirlerin tatbiki bakımından özel bir ibareye yer verildiği görülmektedir.

Yorumlar11

 • murat_turk 1 yıl önce Şikayet Et
  merhaba Ersan hocam ve degerli okurlar sozlesmelı uzman erbas ıdım 5-6 kardesız ve kardeslerımden bırı cemaat ıltısakı var dıye gorevınden uzaklastırıldı akabınde bu durum bahane edılerek benımde sozlesmem bıtımınde yenılenmeyerek kurumla ılısıgım kesıldı bu durumda olan 7-8 kısı daha var nasıl bır yol ızlemelıyız. saygılar
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • emın kuluc 1 yıl önce Şikayet Et
  bılader aynı durumdayız
 • ein 1 yıl önce Şikayet Et
  merhaba bende aynı durumdayım dava açtım bekliyorum iletişim kurabilirmiyiz?
 • merve 2 yıl önce Şikayet Et
  hocam kan bağı da iltisak ve irtibata girer mi benim sırf kan bağım olduğu için işime son veridi
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Turcos 2 yıl önce Şikayet Et
  Herzaman hak haktır. Değişmez
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • asabiadam 2 yıl önce Şikayet Et
  ...üyeliği, mensubiyeti, iltisakı veya bunlarla irtibatı olduğu değerlendirilenler..ersan hocam bu maddeye göre cemaatin kıyısından köşesinden geçen herkesin işine son verilebilir.Ayrıca söylenmesi gerekenleri çekinmeden söylediğiniz için teşekkür ederim.inşallah kıymetiniz anlaşılır.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • adnan 2 yıl önce Şikayet Et
  Adamsın be hoca
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • T.S 3 yıl önce Şikayet Et
  Keşke herkes sizin gibi dürüst ve vicdanlı olabilse
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • k.sen 3 yıl önce Şikayet Et
  Sayin hocam haksiz yere ihrac edildik sahsi kin ve ihtirasli kisiler intikam aliyor hukumetimizin hakli mucadelesine golgo dusuruyorlar o bankaya birmiktar para yatirip cekmekin teror orgutuyle ne alakasi var bir insani ihrac ediyorsun ama otuzyedi yilini hice sayip bes cocugunu ortada birakmak vicdanmi Allahtan korkulmazmi inanin bu cok agir artik tasiyamiyorum rahmana dokunuyor ogun ben canimi disime takip ilk meydana ben indim neden ulkem icin neden bu ulkenin kalkinmasi icin gecesini gunduzune katan cumhurbaskanim icin Allah askina sesimizi duyurun size minnettariz
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • Abdullah 3 yıl önce Şikayet Et
  Hukuk her ne şart , zemin ve zamanda olursa olsun doğruyu söyleyebildiğin ölçüde değerlidir ve de bunu söyleyen hukukçular sayesinde. Ersan beyi yıllar geçse bile bugünkü duruşuyla hatırlayacağız.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • İsa BALDEMİR 3 yıl önce Şikayet Et
  Sayın Ersan Bey, on binleri ilgilendiren böylesi güncel meseleler için bizleri her gün bilgilendirdiğiniz için minnettarlığımızı bildirmek isteriz. Yaşan pek çok hukuksuzluk örnekleri dolayısı ile sizleri ekranlarda daha fazla görmek istediğimizi bilmenizi istiyoruz.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat