Son çıkan elektrikleri söndürsün!

.

  • GİRİŞ22.01.2020 10:55
  • GÜNCELLEME22.01.2020 10:55

İngiltere Kraliçesi Elizabeth; Prens Harry ve eşi Meghan’ın “Kraliyet Ailesi’nden ayrılma” kararını onayladı: “Megxit” resmiyet kazandı! Kraliyete ait unvanlarını da kullanamayacaklar.

İngiltere Kraliçesi Elizabeth; Prens Harry ve eşi Meghan’ın “Kraliyet Ailesi’nden ayrılma” kararını onayladı: “Megxit” resmiyet kazandı! Kraliyete ait unvanlarını da kullanamayacaklar.

Daily Mirror’daki bir habere göre; Kraliyetten bir kaynak “Çiftin unvanlarından vazgeçmeleri için tehdit edildiğini” öne sürdü!

Bir süre evvel Kraliçe’nin tavır koyduğu Harry ile Meghan, “İngiltere’den son çıkan elektrikleri söndürsün” gibilerden bir hareket çekemediler ama Buckingham Sarayı’nın sıkı markajından kurtulmayı da başardılar: “Anlaşmalı ve nazikçe” tüydüler!

Prens Harry, çekilme kararı için “Başka seçenek kalmamıştı” dedi.

*

Prens Harry, aradan geçen 23 senenin ardından acaba annesi Diana’nın kuşkulu ölümü hakkında ne düşünüyordur? Babaannesi Kraliçe’den yahut babası Prens Charles’tan şüpheleniyor mudur, mesela?

2007’de NBC’ye “Paris’teki tünelde yaşananların hiçbir zaman bilinemeyeceğini ve insanların olayla alakalı kimi düşüncelerinin süreceğini” söylemişti. Bu ifadeleri “Annesinin ölümünü gizemli görüyor” diye yorumlanmıştı.

“Tüneldeki kazaya neden olan esrarengiz beyaz otomobilden” Harry’nin kuşkulanmaması mümkün müdür?

TACİZCİ PRENS

Kraliyet Ailesi’nde skandallar hiç eksik olmaz.

Kraliçe’nin ikinci oğlu yani Harry’nin amcası Prens Andrew “yıllar önce reşit olmayan bir kızla yaşadığı cinsel ilişki” iddiaları patlayınca, geçtiğimiz Kasım ayında annesi Kraliçe tarafından Saray’dan sepetlenmişti.

On yedi yaşında iken Andrew ile samimi şekilde poz verdiği fotoğrafı yayınlanan Virginia Giuffre, yıllar sonra Andrew’un mahrem çamaşırlarını BBC ekranında ifşa etti ve “Epstein’in Mama’sı Gislaine Maxwell beni Prens ile cinsel ilişkiye zorladı” dedi!

Kraliyet görevleri iptal edilen Prens Andrew’un, “çocuk istismarı suçundan hapis yatan, seks amaçlı insan kaçakçısı” Jeffrey Epstein ile yakın arkadaşlığı ortalığa döküldü.

Epstein, cezaevinde hayli kuşkulu bir biçimde öldü. (10 Ağustos 2019) “İntihar etti” denilip olayın üzeri örtüldü.

VAY BE!

Epstein, sadece Andrew ile değil; Trump ve Bill Clinton’la da “kanka” idi…

Geçen yıl Epstein’in villasında yapılan aramada Bill Clinton’ın “kadın gibi” resmedilmiş bir tablosu bulundu!

Bill Clinton’ın, Epstein’in sahibi olduğu Little St.James adasına en az 26 defa gittiği saptandı. Bill, 2001-2003’teki bu seyahatlerini Epstein’e ait “LolitaExpress” adlı uçakla yaptı! Bu bilgi, ilk kez 2016’da Pizzagate Skandalı sırasında ortaya çıktı…

Hillary Clinton’ın Başkanlık seçimindeki Kampanya Danışmanı John Podesta’nın, yüksek bürokrat ve işadamlarıyla “Comet Ping Pong” adlı pizzacıda düzenleyeceği pedofili organizasyonuna dair e-mailleri Wikileaks tarafından yayınlanmıştı!

Cathy O’Brien ise Zihin Kontrolü’ne maruz kaldığı dehşetli yılları anlattığı kitabında; Arkansas Valisi olduğu dönemde kokain çektiğine tanıklık ettiği Bill Clinton için “eşcinselliğe de meyillidir” diyordu. Hillary’nin de lezbiyenliğini işaretliyordu.

“GÖREVİMİZ TEHLİKE”

ABD’nin 42. Başkanı Mister Clinton, Kasım 1999’daki Türkiye ziyareti sırasında İstanbul’da “altı sivil toplum kuruluşunun temsilcisiyle” de buluştu.

Conrad Oteli’ndeki yarım saatlik bu görüşmede yer alan altı kişi arasında, o dönemde “İnsan Hakları Vakfı Diyarbakır Temsilcisi” olan Sezgin Tanrıkulu da vardı!

Başkan Clinton bu altılıya “Göreviniz büyük!” demişti: Demek ki, ABD’nin menfaatleri için yerine getirilecek “çok özel bir görev” söz konusuydu!

Sonraki yıllarda, Mister Tanrıkulu’nun “Gölge CIA” diye tanımlanan Stratfor’un TR-705 plakalıelemanı olduğu ortaya çıktı!

2010-2016 yılları arasında CHP’de genel başkan yardımcılığı yapan Mister Tanrıkulu; Bay Kemal’in partisindeki HDPKK’lıdır!

“PKK kazanacak, TSK kaybedecek! Apo’nun heykelini dikeceğiz!” diyen Kravatlı Terörist Mister Demirtaş’ın mahpus yattığı cezaevini adeta suyolu yaptı!

PERDE ARKASINDA KİM VAR?

Kemal Bey’in kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, sosyal medyada; “Gazeteci Talat Atilla’nın avukatı olan Murat Sultansu’ya yapılan yumruklu saldırının arka planında CHP’li S.Tanrıkulu’nun olduğunu” iddia etti!

Kendisine yönelik “fiziki saldırı” hakkında aynı kuşkuları Avukat Sultansu da taşıyor: Bu satırların yazarına gönderdiği e-mail mesajında “Saray’a giden CHP’li iddiasının tartışıldığı günlerde, bana ve Talat Atilla’ya ölüm tehditleri dâhil birçok tehditler geldi. Son olarak şahsıma fiili saldırıda bulunuldu. Bütün bunlar bizisindirmek için yapılıyor” diyor.

“Sultansu ile Atilla’yı ölümle tehdit eden M.A.” bir süre önce yakalanmıştı…

Tüm bunların, Rahmi Turan’ın malum yazısıyla başlayan seri tartışmaların hemen ardından gelmesi dikkat çekiyor!

Yeni Şafak

Bu yazıya ilk yorum yapan sen ol

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat