TÜM YORUMLAR

Bakan Koca açıkladı: 601 sağlık çalışanımız koronavirüse yakalandı
Bakan Koca açıkladı: 601 sağlık çalışanımız koronavirüse yakalandı
GÜNCEL
01 Nisan 2020, 20:37
Bakan Koca açıkladı: 601 sağlık çalışanımız koronavirüse yakalandı
Son dakika haberi: Sağlık Bakanı Koca, Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Koca, 601 sağlık çalışanının koronavirüse yakalandığını açıkladı.
YORUMLAR 55
 • keskin 4 ay önce Şikayet Et
  ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN SAĞLIK ÇALIŞANLARINI GÜVENLİK ÇALIŞANLARINI RABBİM CÜMLEMİZİ KORUSUN İNŞALLAH, dualar devletimize milletimize.
  Cevapla
 • uygurlu 4 ay önce Şikayet Et
  bu sağlık çalışanlarınıda şehit statüsü verilmeli. Onlar bu görünmez düşmana karşı ön cephede çalışıp canlarını bizim için hiçe sayanlardır.
  Cevapla
 • Türk 4 ay önce Şikayet Et
  postacilarda görev başında..yorumunuza katiliyorum.
  Cevapla
 • saydemir 4 ay önce Şikayet Et
  Tetbir alalım gayret edelim dua edelim.Sağlık çalışanlarımız şu an çoook büyük işler yapıyorlar ALLAH RAZI OLSUN onlardan. Rabbim acil şifalar versin her birini ayrı ayrı selamlıyor gözlerinden öpüyorum evet görevleri ama onlar şu an millet için vatan için kendilerini ortaya koydular her namazda onlara dualarımızı ihmal etmeyelim Allaha emanet olunuz kardeşlerim.
  Cevapla
 • .... 4 ay önce Şikayet Et
  Yakalanan polisler de var onlarda cok zor şartlarda calısıyor yoruluyorlar insanlarla herkesle ugraşıyorlar Allah onların da yardımcısı olsun
  Cevapla
 • dr cenk 4 ay önce Şikayet Et
  şu an hastane kadar telikeli olan yer marketler. mesai çıkışı yoğun oluyor. aman daha erken halledin. insanlar umursamaz şekilde aynı anda giriyorlar. g.korede, japonyada halk hiç böyle davranmıyor. bu yüzden önümüzdeki günlerde vaka çook artacak. dışarda balık tutan adamdan bulaşmaz. yanında olsanız bile açık havada ciddi virus yükü oluşamadan dağılır ki zaten mesafe koyuyorsunuz..ama market gibi kapalı ortam hemde onlarca insan sıkışmış..devlet güvenlik kameralarından takip etmeli. ceza getirmeli..
  Cevapla
 • Yasin Bozoğlu 4 ay önce Şikayet Et
  Ben yazamıyorum. Bağlantısı olan varsa devlet büyüklerine gönderin. 1 sokaklar belirli saatlerde trafiğe kapansın 2. O sürede herkez kendi sokağına çamaşır sulu su ile su doksun yıkasin. 3. Badana şilteleri serelim sokaklara 3 metre mesafe ile bir vaktin namazını kılalım. Bir şilte 10m2 . Hergun tekrar edelim. Temiz sokaklar namaz kılan lar camdan dua edenler. Tertemiz bitiririz yaza kadar bu illeti.
  Cevapla
 • Sağlık Personeli 4 ay önce Şikayet Et
  Biz sağlık çalışanlarını lütfen alkışlamayın, Evinizde kalın, bireysel tedbirinizi alın bu bize yeter. Siz sağlıklı olursanız bu bize yeterde artar bile.. Lütfen Katilimiz olmayın :(
  Cevapla
 • VUSLAT 4 ay önce Şikayet Et
  ALLAH Kahraman Sağlık Çalışanlarımıza Acil Şifalar versin.Onlar Cephede Savaşan Kahramanlar gibi mücadele veriyorlar. Onları çok seviyoruz.Onlara minnettarız.
  Cevapla
 • Tekin 4 ay önce Şikayet Et
  Iyı de ne gıbı onlem alındı. Ozel hastanelede helekı hıc onlem fılan yok devlet sadece oz evledı olan devlet kurulusuma bakmakta ozel hastane calısanları unutuldu bıle.
  Cevapla
 • Lazo 4 ay önce Şikayet Et
  Ismu uzrinde ozel hastane para babalari nerde
  Cevapla
 • Hale 4 ay önce Şikayet Et
  Başkanımızı seyrederken bende aglayacaktim
  Cevapla
 • egeli 4 ay önce Şikayet Et
  60 yaş üzerinde tansiyon şeker hastalığı kalp hastalığı olan yüksek risk grubu hekimler var. Bu hekimleri doğrudan Covid-19 hastaları ile ilgili izolasyon odalarına görevlendirme yapıyorlar.Bu hekimlerin bir kısmıda branş gereği 30-40 sene hasta takibi yapmamışlar ve klinisyen bile değiller! Bazı başhekimler görevlendirmeleri genelgeye uygun yapmıyorlar. Sayın bakanımızın dediği gibi hastaların %80 'i yüksek risk grubu olan 60 yaş üzeri ve kronik hastalıara evinden çıkma denirken bu durumdaki hekimlere niye hasta ile doğrudan temasın olacağı yerlerde görevlendirme yapıyorlar?!
  Cevapla
 • Aslan baba 4 ay önce Şikayet Et
  Allah korusun
  Cevapla
 • Vatansever 4 ay önce Şikayet Et
  Rabbim şifalar versin inş
  Cevapla
 • Vatandaş 4 ay önce Şikayet Et
  Rabbim şifa versin.Sağlık çalışanlarımız tüm tedbirleri alarak vazifelerini yapmaya çalışmalı.Önce iş güvenliği...Rabbim muhafaza eylesin...
  Cevapla
 • Halk 4 ay önce Şikayet Et
  Ülkede önlemde gec kalındı herkes sokaklarda
  Cevapla