TÜM YORUMLAR

Hain senaryoyu devreye soktular! Başkan Erdoğan mesajı verdi...
Hain senaryoyu devreye soktular! Başkan Erdoğan mesajı verdi...
GÜNCEL
10 Haziran 2021, 10:02
Hain senaryoyu devreye soktular! Başkan Erdoğan mesajı verdi...
Hürriyet Gazetesi Abdülkadir Selvi, Türkiye'nin karanlık bir ortama sokulmak istendiğini belirterek, Başkan Erdoğan'ın dünkü açıklamalarına yönelik çok çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.
YORUMLAR 12
 • musa 4 ay önce Şikayet Et
  en büyük provakator muhalefetin tamamı .. tek başına iktidar olamıyacağını bilen kalleşler ülkeyi bölünmeye parçalanmaya kadar getirip devleti bitireceklerdir . onlarda biliyorki bu ülkede iç karışıklık çıktımı kaça bölünür belli olmaz .ama öyle hainlerki kaça bölünürse kaç milyon insan ölürse ölsün diyorlar. hdp nin hedefi berlli ama meral ile kemal amerikaya vereceği 3-5 günlük koltuk için ülkemizi iç savaşa getiriyor .
  Cevapla
 • ali 4 ay önce Şikayet Et
  ak parti uyuma asıl kaos ticaret ve sanayi de çoğunluk olarak elinde bulunan muhalefet olan zihniyetler tarafından yapılan aşırı zamlar asıl kaos bundan sonra uyuma doları bahane edip zamları döşüyorlar vatandaşın alım gücünü kırıyorlar. ekonomisi bozulmuş insan her duruma açık hale gelir. düşman uyumuyor milleti her yönden bozmaya devam ediyor ve bozuk bozulmuş kişilerden eğer bozuk değilsen menfaatlerini okşamıyorsan oy alamazsın yönetemezsin
  Cevapla
 • vatandaş 4 ay önce Şikayet Et
  Olmayan, tamamen uydurma olan bir virüs yüzünden binlerce insanımız öldü, aşıyla, maskeyle, kapanmayla bu oyununu devam ettirmek istiyorlar. Bunu da görün artık
  Cevapla
 • Hayrullah 4 ay önce Şikayet Et
  Ekonomik çöküşe maske iyi yakıştı. Maskeli Beşler gibi...
  Cevapla
 • Vatansever 4 ay önce Şikayet Et
  Bu hastalığa inanmayan kardeşim vardı başına geldiği için şimdi inanıyor sende başına gelince inanırsın vatandaş
  Cevapla
 • mehmet 4 ay önce Şikayet Et
  Faili meçhul cinayetler ,halkı birbirine düşüren senaryolar eski Türkiye de kaldı.Şimdi derin devletin suç örgütlerinin palazlandığı faili meçhul cinayetlerin olduğu değil hukukun olduğu şeffaf bir Türkiye var.Karanlık zihniyetler istediği gibi at koşturamadıkları için rahatsızlar,artık senaryosunu dış düşmaların yazdığı içerde gönüllü uşakların figüranlığını yaptığı senaryolar bu millete işlemiyor.Çatlayın patlayın.
  Cevapla
 • Hakan 4 ay önce Şikayet Et
  Malesef herşeyimiz yalan olmuş. Bari yakın tarihimizi bütün çıplaklığıyla yazılsın. İnsan dedesini atasını içkide içse namazda kılsa öğrenmek istiyor. İnsan istenileni deyil istediğini sever.
  Cevapla
 • Türkiye 4 ay önce Şikayet Et
  Allahım kimin ne tuzakları ve planları varsa ülkemiz üzerinde milletimizin üzerinde Allahım başlarına yık ters düz et Allahım amin inşallah
  Cevapla
 • Vedat 4 ay önce Şikayet Et
  Maalesef bu yalan dolan siyaseti cahil kitleler tarafından kabul görüyor. Biz kamu oyu araştırmasına göre en cahil seçmen kitlesine sahip parti HDPKK ve CHP. Bu itibarla ne verirsen yutuyorlar.
  Cevapla
 • Türk Genci 4 ay önce Şikayet Et
  kılıçtaroğlu kaset şövalyesidir...kasetin gücü adına konuşur...Vicdan ve adalet beklemeyin adamdan...
  Cevapla
 • İmdat 4 ay önce Şikayet Et
  Deli kadir korkuttu
  Cevapla
 • türk askeri 4 ay önce Şikayet Et
  o şerlilere gelince onların tuzakları hep boşa çıkar..
  Cevapla