TÜM YORUMLAR

Kıbrıs gazisi tarihi harekatı anlattı: Savaşın seyrini değiştiren harita!
Kıbrıs gazisi tarihi harekatı anlattı: Savaşın seyrini değiştiren harita!
GÜNCEL
20 Temmuz 2021, 16:43
Kıbrıs gazisi tarihi harekatı anlattı: Savaşın seyrini değiştiren harita!
Kıbrıs TMT Mücahitler Derneği Başkanı Yılmaz Bora, "Uçakların yaptığı nokta atışlar, Rum mevzilerini ellerini koymuş gibi darmadağın etmeleri, o günlerde yaptığımız o çalışmalar sayesinde olmuştu" dedi.
YORUMLAR 17
 • osman ali 2 ay önce Şikayet Et
  Türk doğarsın içinde Namus Vatan Bayrak sevgin yoksa kutsalların yok ise Türk olamazsın Türk olmak Şerefli olmaktır Kurt gibi özgür Aslan gibi yürekli çocuk kadın yaşlıları masumlara şefkatlidir Türk Dünyanın vazgeçilmezidir Peygamber Efendimizin övgüsüne Mazhar olmuş İstanbulu Feth eden Komutan ve Askeri meth etmiştir
  Cevapla
 • Esas fatih kim 2 ay önce Şikayet Et
  kibris baris harekatinin kahramani bulent ecevit ve chp degil esas kahraman hukumet ortagi MSP ve rahmetli Necmettin Erbakan kibris baris harekatini ecevit ve chp lilerin yapmayalim baskisina ragmen ecevitin ingiltereye gitmesi hemen akabinde bizzat Necmettin Erbakanin emir ve talimatiyla yapildi yani kibris baris harekatinin esas fatihi Necmettin Erbakandi bulent ecevit degil hatta Turkiyenin harekete gecmesine karsilardi hatta erbakan kibrisin tamaminin alinmasini istedi birakin kibris harekatini bulent ecevit ve chp kibrisin tamaminin alinmasini engelledi yani hukumeti bozariz tehdidiyle chp ve ecevit harekati yarida kestirdi yani kibrisin tamqminin alinmasini engelledi
  Cevapla
 • Müslüman türk 2 ay önce Şikayet Et
  Burada bile kıyma olmuş yorumlar gördüm Plevne kaybedilince Ruslar yeşilköye kadar gelmiş ingilizler Rusları çıkarırız ama Kıbrıs'ı geçici kullanmak istemiş dünya savaşı çıkınca Osmanlıyı yok etmek istiyen ingilizler adayı ilhak ettik demiş bizde savaşı kaybedince zaten elimizde filistinden balkanlara toprak kalmamış yapmayın tarihe bakın iftiranın karşılığı azaptır selamlar.
  Cevapla
 • Gazi 2 ay önce Şikayet Et
  Ben gerçek bir Kıbrıs gazisiyim ama Kıbrıs gazileri in hakkı çok yeniyor gazı ayrımı yapılmamalı Kıbrıs gazisi Kore gazisi olmamalı sadece kahkül ve muharip gazi olmalı çok yanlış bir şey bu Kore gazileri ne Tanınan ayrıcalık neden Kıbrıs gazilerne yok biz de gazı degilmiyiz benim bir şey istedigim yok ama bu ayrımcılık yapılmasın .
  Cevapla
 • Abdullah 2 ay önce Şikayet Et
  Erbakan hocayı anlıyacak bizde kapasite çok az onu ancak manevi gözü açık olanlar anlar hocanın bu memlekete çok hizmeti var ancak en güzel mirası onu anlayan onun yolundan giden Reistir siyonistlerin bile anlayamadığı bir taktikle bugüne kadar hocanın düşlerini gerçekleştirendir Bu memlekete yıllarca siyonistlerin yönettiği kirli tezgahlar yön verdi Ancak reis gelene kadar reis siyonistlerin taktiğiyle onların tuzaklarını Rabbim 'in (CC) izniyle başlarına geçirdi Bu günler siyonistlerin sonun yaklaştığını habercisi az kaldı İnşaALLAH
  Cevapla
 • Vatan 2 ay önce Şikayet Et
  Kibris haretini baslatan,Erbakan Hocadir...Abd,ye giden ecevidin başkanlik doneminde başkan vekili Sayin Erbakan Harekati baslatmiştir...egerki Etbakan harekati baslatmasaydı,yoksa şuan kibris türk cumhuriyeti bile yoktu..
  Cevapla
 • ARİF 2 ay önce Şikayet Et
  Nafakaya son
  Cevapla
 • Yorumcu 2 ay önce Şikayet Et
  Ömür boyu nafakaya son verilsin.
  Cevapla
 • Sen 2 ay önce Şikayet Et
  Türkiye KKTC 11 yıl asker çıkarmamasının sebebi o dönem darbeyle yönetilmesiydi kendi vatanına hayrı olmayanın kime hayrı dokunur çünkü mandacıların emrine girmişler ne zaman rahmetli Erbakan hoca geldi ecevit İngiltereye gittiğinde adaya asker çıkardı ecevit gelir gelmez ilk iş ne yaptı biliyormusunuz tüm askerimizi çekti.Rumların önünü açtı .Bu zaferi ecevitin sanıyorlar ama yanılıyorlar.Şimdi Erbakan hocanın yetiştirdiği izinden giden Recep Tayyip Erdoğan bu bayrağı devraldı.
  Cevapla
 • Şems 2 ay önce Şikayet Et
  Misafir yanlış bilgi okumussun galiba fullbrihgt eğtim sisteminden çıkmışsın Abdülhamit filistini bile vermemiş Kıbrıs'ı versin. Ayrıca emri Erbakan verdi.erbakanin ak parti için sözlerine gelince 28 şubattan önceki sözlerinede bak isterim ne anlatmak istemiş ama biz şimdi anlıyoruz anlamak isteyene.
  Cevapla
 • misafir 2 ay önce Şikayet Et
  Anlayana kısa kısa üç cümle kuracağım. Kıbrısı satan Abdulhamit. Ecevit hükümeti zemin oluştuğunda kimse itiraz edemeyecek şekilde kıbrısa girdi. Rahmelik Erbakan'ın Ak Parti hakkında söylediklerini internetten bul ve dinle. Sadece inanmak istediğine inan.
  Cevapla
 • vatan 2 ay önce Şikayet Et
  Ey Kıbrıslı mücahitler, neden kıbrısın gençlerinin bu hale gelmesine izin verdiniz? Ne vatan ne millet sevgisi var. Karnım doysun, istediğim zaman kafayı çekebileyim yeter, bana bu imkanı kim sağlarsa onun vatandaşı olurum diyen bir gençlik türedi hem ana hem yavru vatanda.
  Cevapla
 • misafir 2 ay önce Şikayet Et
  Suça karışanların, istiatistikine bakınca söylediğiniz şekilde çıktığına emin misiniz? Dinin haram yeme derken, kamudan kaç maaş alındığının, devlet fabrika mı işletecek derken varlık fonuna posta teşkilatı dahil hangi şirketlerin alınıp devlet tarafından işletildiği, kaçının yönetim kuruluna kaç para maaş ile kimlerin atandığı, zarar etmeyen çaykurun, varlık fonunda zarar ettiğini falan düşünsen en tehlikelisinin müslüman taklidi yapanlar olduğunu bilirdin. Bu gün kafir dediğin adam ise uzaya roketle çıktı. Hangimiz daha müslüman, hangimiz daha dürüst oradan anla.
  Cevapla
 • Kıbrıslı 2 ay önce Şikayet Et
  Bunun nedeni dininden uzaklaştırılmış medeni! eğitimdir özümüzü unutturan sistemdir.
  Cevapla
 • Vatandaş hasan 2 ay önce Şikayet Et
  Değerli kaedeşim çok haklısın. Ülkemizde de bu tiplerden azımsanmayacak kadar çok var. Felsefeleri; ucak yapma bana para ver, savaş gemisi yapma bana para ver, pkk ile savaşma bana para ver, Yol yapma bana para ver...
  Cevapla
 • iman-yardimi 2 ay önce Şikayet Et
  o savas ruhaniyetin yardimi ile kazanilmistir mesela veysel karani hz ruhaniyeti bizzat tesrif etmis yardim etmis sahit olan gaziler var
  Cevapla
 • İhtiyar bekci 2 ay önce Şikayet Et
  Allah razı olsun gazı ve şehirlerimizden
  Cevapla