Biden’e akıl verenler, “Türkiye’de iktidarın gitmesini bekle ve baskı yap” diyor
Biden’e akıl verenler, “Türkiye’de iktidarın gitmesini bekle ve baskı yap” diyor
.

Yorumlar8

 • M.dağ 1 ay önce Şikayet Et
  Idam yasası neden geri getirilmiyor.hainleri asın
  Cevapla
 • Abdurrahman Mardin 1 ay önce Şikayet Et
  dün birlikte olduğunuz, iktidarın nimetlerini birlikte paylaştığınız FETÖ'ye ne derseniz doğrudur ve sizi de bağlar. Ama Fetö'ye saldırayım diye İslam dünyasnın beşte birini oluşturan Şii müslümanların inanç ve fıkıhlarına saldırmanız FETÖ'yü onayladığınızın açık bir kanıtıdır. İşbnirlikçinize saldırmak için illa da birilerinin inancına cahilce saldırmanız mı gerekiyor.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Fatih 1 ay önce Şikayet Et
  İslamiyette muta nikahı yoktur. Bu zinadır. Buna helal diyende, harama helal dediği için kafirdir.. İsterse Sünniyim desin, isterse Şiiyim desin.
  Toplam 1 beğeni
 • abdullah 1 ay önce Şikayet Et
  sapıklık varsa kim olursa olsun yanlıştır. şii, sünni yada başkası. müslüman islama göre bakar.
  Toplam 3 beğeni
 • Okur 1 ay önce Şikayet Et
  Hollywood yapımı FETÖ; ABD adına ülkemizde ajanlık yapan, hain bir terör örgütüdür .Vatana ihanetin cezası idam olmalıdır . İleride olası bir hükümet değişiminde, birisi çıkıp bu hainlere af çıkartırsa. Sonuç ne olur ? Olmaz demeyin neler gördük bu ülke de . Aynı filmi tekrar izlemek zorunda kalmayalım. PKK filmini de yıllardır tekrar tekrar izliyoruz .Artık çok ciddi adımlar atılmalıdır.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Devriye 1 ay önce Şikayet Et
  Abd biz Türkleri şamar oğlanı zannediyor. O eskiden idi ,O defterler kapandı artık.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • K.Maraşlı 1 ay önce Şikayet Et
  Ulan namussuzlar, Şimdiki hükümet gayri demokratik mi? Her seçimden ezici bir üstünlükle çıkmış hükümet. Kafirler, siz ne kadar yırtınsanız da Allah'ın adaleti her şeyin üzerindedir. Kafirlere cehennem yakışır.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • hazan 1 ay önce Şikayet Et
  Emperyalistlerin Türkiyeye mudahale parmakları hep İslam karşıtlığı dezenformasyonu üzerinedir. Din dışı olan ne varsa işte onlar. islam eşittir Anadolu kültürü (bütüncül bir varsayım), Anadolu kültürünü etkisizleştirmek için her türlü yol aktif. siyaset, komplo, kültürel dejenerasyon, ekonomik sömürü... Safdil olan Anadolu kültürünü en çok bu yönden yıkıyorlar. Safdilliğimizden istifade etmesini biliyorlar. ne zaman ferasetimiz basiret kazandığında safdilliğimiz sevgi ve gayrete dönecektir.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat