Batı Medeniyetinin Eşkiyaları
Batı Medeniyetinin Eşkiyaları
.

Yorumlar6

 • yayinlayin carizma01 4 ay önce Şikayet Et
  abi ,bunu icimizdeki kuş beyinli ,medeni görünmeye çalışıp ama çok cahil olan ve bazı muahalefettekilere de mektup olarak gönderseniz diyorum...
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • 1453 4 ay önce Şikayet Et
  Her şeyi açık açık ne zaman konuşacağız ? Bunlar bizim gerçeğimiz siyaset de bunun üzerinden yapılıyor, elin gavuru bunu bildiği için oradan üstümüze geliyor, kaset kumpaslarıyla gavur abd muhalefeti eline geçirdi, yahudi ermeni dönmeleri etnik mezhebçi bölücülük terör sevicilik vatan millet din düşmanlığı hainlik muhalefetin tutumudur, asıl mesele bunu seyredecekmiyiz ? yoksa dursun bu hayasız akın diyecek miyiz güçlü ve karalı olarak dur diyecek miyiz ? demiyorsak hani beka kurtuluş savaşı böyle beka da olmaz kurtuluş da olmaz !..
  Cevapla Toplam 15 beğeni
 • 1453 4 ay önce Şikayet Et
  Soykırımcı sömürgeci katil hırsız alçak haçlı batı'nın yani gavurların sahte ve sazanlar için olan medeniyet demokrasi insan hakları özgürlük hoşgörü masallarının müşterisi olan chpkk ve avenesidir, chpkk ve avenesi modernlik uygarlık adı altında her türlü rezilliğin kötülüğün temsilcisi haçlı gavur batı gibi şeytanın askerleridir !..
  Cevapla Toplam 14 beğeni
 • özkan 4 ay önce Şikayet Et
  eline yüreğine kalemine sağlık 4x4 tespitler
  Cevapla Toplam 14 beğeni
 • Sadık Torun 4 ay önce Şikayet Et
  Wealeykumselam Âmin bimukabil Arif abicim yüreğine ve kalemine sağlık
  Cevapla Toplam 20 beğeni
 • Sabahattin Sarı 4 ay önce Şikayet Et
  Aleyküm selam sevgili ağabey. Kalemine ve yüreğine sağlık
  Cevapla Toplam 15 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat