Irak/Suriye’ye operasyon, Ukrayna savaşının sürmesini/bitmesini isteyenler, ABD ve Rusya ile ilişkilerde hassas dengeler vs.
Irak/Suriye’ye operasyon, Ukrayna savaşının sürmesini/bitmesini isteyenler, ABD ve Rusya ile ilişkilerde hassas dengeler vs.
.

Yorumlar47

 • Hasan doğru 2 ay önce Şikayet Et
  Amarikanın peşine takılarak rusya yı Ukrayna üzerine kışkırtanlar, şimdi bu savaşı bitirin diye reise yalvarıyorlar. Siz önce şeytan amarika uşaklığını terkedin. Yoksa cezanızı çekin.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • enver 2 ay önce Şikayet Et
  ukrayna savaşı hangi nedenle başlamış ve başlatmışlarsa kendileri düzeltebilirler. başlarını taşlara vurmaları lazım ki, savaşları bittiğinde bize yürümesinler.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Mehmet Kara 2 ay önce Şikayet Et
  Hükümetin, Recep Tayyip Erdoğan'ın tenkit edilecek birçok icraatı olsa da; geçmişte yapılan güzel ve hayırlı çok sayıda hizmetin yanında; terör, savunma sanayi, milletimizin geleceği, vatanımızın selameti açısından en az bir dönem daha hizmet fırsatı vermek gerektiğini düşünüyorum. Hiç tasvip etmediğim Mısır, Suriye ve körfez politikası da değişiyor, iyi oluyor. Alternatif arıyorum, güven veren bir alternatif göremiyorum.
  Cevapla Toplam 11 beğeni
 • Diyarbakırlı 2 ay önce Şikayet Et
  Bizimde Sayın CB'nın dan isteğimiz var. LÜTFE BU PKK=YPG yi bitirin artık.
  Cevapla Toplam 14 beğeni
 • antikor 2 ay önce Şikayet Et
  rusya - ukrayna savasini durdurursak her yönde kendi ayagimiza sikmis oluruz.. en nihayetinde bizi suclu gösterebilirler ve yine biz cekeriz bunun bedelini..
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Yavuz Özmen Almanya 2 ay önce Şikayet Et
  Dostlar hayırlı cumalar. Lütfen biri kaleme alsın. Rusyaya yaptırım diye bir şey yok. Sadece (reklamlar) öyle gösteriyor. Almanya Bayern eyaleti, Belçika, Hollanda, ispanya, İtalya vs bunlar Rusya ile işbirliğini dolu dizgin devam sürdürüyor ve alışverişleri çoğaldı. Sadece Fransa ve Almanyaya yaptırım var acayip bir şekilde. Şu an polonyada 6 milyona yakın Katolik Ukraynalı naziler konuşlanmış durumda, 40bine yakın İngiliz abd askeri ukraynada savaşıyor. Ukraynanın bazı çoğu bölgelerini ASIL Polonya alacak durumda.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Bülent DUMAN 2 ay önce Şikayet Et
  Allah hepsinin belasını versin.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Ahmet 2 ay önce Şikayet Et
  Savaşı Amerika ve Rusya başlattı onlar bitirir. Bizlik ya da Avrupalık bir durum yok.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • sıradan bi vatandas 2 ay önce Şikayet Et
  deasıda coniler idare ediyor ayan beyan ortada nerde terör var coniler orda ceplerini dolduruyoelar nerde maden petrol var coniler ora hep kan gözyası deasla mücadele için ordalarmıs yemezler aga bu numaralar bayatladı hemde cook bayat haydut bunlar fazla söze gerek varmı
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • nevzat narın 2 ay önce Şikayet Et
  kanayan yarayı ancak temizlemekle olur bu millet pkk terörünün bir an bitirilmesini istiyoruz devletimizden 40 senedir cok şehit verdik yeter artık.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Temel 2 ay önce Şikayet Et
  adam olsalar iyi niyetli olsalar Türkiye yi yalnız bırakmazlar...zaten savaşın rantı silah tacirlerine gidiyor..
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Reis Candır... 2 ay önce Şikayet Et
  Tel Rıfat, Münbiç ve Aynel Arab yani Kobani alınmalıdır. Başka söze gerek yok. Putin ikna edilirse ki oda ikna olacak mecbur buna biz girer ve bitiririz.. Hatırlayın ilerleme devam edince amerikadan koşa koşa gelip söz vermişlerdi ama sözlerini tutmadılar...
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Misafir 2 ay önce Şikayet Et
  Amerika ve Rusya'yı dinlersek bu iş daha çok uzar. Türkiye olarak gereği ne ise yapılmalı . Bunu yapacak güç ve kapasitemiz var.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • misafir 2 ay önce Şikayet Et
  gün kavga günü değil herkesle iyi yapıcı karşılıklı kazan kazan poltikasıdır. yanlış politika ekonomiyi alt üst eder günümüzde tüm ülkelerin ekonomisi pamuk ipliğine bağlı karşılıklı konuşarak çözülmeyecek hiç bir mesele yoktur. yunanistanı amerika ukrayna gibi kullanıyor dilerim yunan politikacılar uyanır. bir savaş ekonomi biter herkes için geçerlidir. köpek amerika şeytan amerika
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • nireli 2 ay önce Şikayet Et
  putinin ipleri bizim elimizdeymiş iyi kullanmak lazım
  Cevapla Toplam 4 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat