Kılıçdaroğlu geldi “irtica” hortladı!

.

 • GİRİŞ22.09.2022 08:31
 • GÜNCELLEME22.09.2022 08:31

Hz. Lut Peygamberin kavminden sonra eşcinsel sapkınlıkta en uç noktaya gidenler Antik Yunanlılardı. Yunanlı yetişkinler, bedence sağlam ve güzel çocukları özel bir sevgi ile koruma altına alır, o gençten hoşlanırsa önce onun öğretmeni ve manevi babası olurdu. 

Zamanla bu sevgi(!) cinsel tacizlere dönüşürdü. “Erkeklik” kavramına özel bir önem atfeden Spartalı askerler ise, livata ile güçlerini artırdıklarına inanırlardı. M.Ö. 50-120 yıllarında yaşayan tarihçi Chaeronea’lı Plutarch, ordudaki en seçkin askerlerden oluşan 300 kişilik özel savaşçı birliğin, hani şu ‘beyaz perde’nin ‘kahraman’ olarak lanse ettiği ‘300 Spartalı’nın  gerçekte “150 çift sevgili”den oluşan bir homo birliği olduğunu yazmıştı. İşte bu iğrenç sapkınlık, 19. Yüzyılda, şair, modacı ve stilistlerden oluşan marjinaller topluluğu sayesinde yeniden hortlatıldı. Amerika’da, 28 Haziran 1969’da Stonewall Inn adındaki sapkınlara ait bir bara yapılan polis baskınını ise sapkınları iyice zıvanadan çıkardı. 

Eşcinseller, baskının birinci yılında ilk sözde ‘onur yürüyüşlerini’ düzenledi. 

Türkiye’de ise 90’lı yıllarda, sadece inançlı insanları “Şeriat özlemcileri ve Şeriat savunucuları” olarak suçlayan Barış Partisi Genel Başkanı Turgut İnal’ın kucak açtığı sapkın homolar, 2 Temmuz 1993’te, Beyoğlu’nda ilk “Onur”suzluk yürüyüşlerini yapmaya kalkıştı. 

Bu skandal girişime izin vermeyen İstanbul Valiliği, yürüyüş öncesi eşcinsel sapkınların evlerini basarak, caddede dolaşan homoları gözaltına alarak ilk ahlaksız girişimi gerektiği gibi önledi. O olaydan sonra yer altına inen homolar, 2002 yılına gelindiğinde Ankara’da düzenlenen 1 Mayıs kutlamalarına 7 renkli paçavraları ve pembe üçgenleri ile katılarak, DSP iktidarında “eşcinseller var” broşürleri dağıtma cesareti buldu. 2002 yılının Ekim ayında gelindiğinde ise, o dönem CHP İstanbul milletvekili adayı olan Kemalistlerin ilahiyatçısı Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, kendisine yöneltilen, “İslam’da homoseksüellik yasak mıdır?” sorusuna, “Duygular yasaklanamaz” şeklinde cevap vererek Allah’ın lanetlediği Lutiliğe alan açtı. 

Nisan 2003’te ise, o dönem Başkan Erdoğan’ın Siyasi Danışmanı olan Ömer Çelik, “eşcinseller üye olamaz” diyerek AK Parti’nin kapılarını ardına kadar sapkınlara kapattı. Çelik’in açıklaması sonrası SP, “Memleketin bu kadar meselesi varken, eşcinsellerle uğraşmak doğru değil” şeklindeki açıklamayla top çevirirken, CHP, DYP, ANAP, ÖDP, “Ayrımcılığa karşıyız” diyerek homolara açık kapı bıraktı. 

Muhalefetten cesaret alan sapkınlar, birkaç gün sonra yapılan 1 Mayıs kutlamalarında ellerindeki kimliklerini göstererek “Kimliksiz yaşamak istemiyoruz” diyerek, sözde hak talebinde bulundu. 

12 Mayıs 2003’te Kızılay Kan Haftası dolayısı ile Meclis’te açılan kan merkezine giden Deniz Baykal, millete örnek olsun diye kan verecekken, kendisine uzatılan anketteki “Son bir yıl içinde eşcinsel ilişkiniz oldu mu” sorusuna kızıp kan vermeyi reddetse de… Eşcinsel sapkınlar artık beklenen anın geldiğini düşünerek, 1993 yılında polis zoruyla engellenen sözde Onur Yürüyüşü’nü 29 Haziran 2003’te ilk kez 40 sapkın ile gerçekleştirme cesareti buldu.

Buna rağmen, bir dönem TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanlığı yapan Prof. Zafer Üskül’ün yol kazası dışında, sapkın homolar aradıkları özgürlük adı altındaki dayatma ortamını bulamadı.

Nevşin Mengü’nün babası, dönemin CHP Manisa Milletvekili Şahin Mengü bile, 2008 yılında ellerindeki 5 bin imzayla Meclis’e gelen eşcinsel sapkınların randevu talebini geri çevirdi. 

Derken, “eşcinsel ilişki” sorusu yüzünden Kızılay’a kan bağışlamayı reddeden Deniz Baykal’ın zina kasedi ile boşalttığı koltuğunu Kemal Kılıçdaroğlu’nun oturmasıyla, eşcinsellere gün doğdu. CHP homoların sığınağı, Meclis ise ‘yolgeçen hanı’ oldu. Öncesinde YSK tarafından milletvekilliği başvurusu veto edilen Öykü Özen adlı transseksüel, sırf Bursa ziyareti sırasında yüzünde tebessüm gördükleri Kılıçdaroğlu’ndan cesaret alarak CHP’den aday adayı olarak bir ilke imza attı. 

Sonrasında CHP, LGBTİ sapkınlar için Meclis’te soru önergesi verir hale geldi.

Bay Kemal, LGBT Derneği’nden trans Kemal Ördek ile Kaos GL Derneği’nden Hayriye Kara’yı kabul ederek, sapkınları Gazi Meclis’te ağırlayan ilk parti lideri oldu.

Akabinde, belediye meclis üyelikleri, CHP’nin Kurultay’larında Kılıçdaroğlu kontenjanından anahtar listeye konmalar ve Lezbiyenlerle imzalanan “Dürüstlük Taahhütnamesi” birbirini kovaladı.

Sultan Vahdeddin’e “hain” diyen CHP’li Tunç Soyer’in İzmir Büyükşehir Belediyesi binasının taşıyıcı kolonlarını “Gökkuşağı” renklerine boyaması ve mütedeyyin insanların oylarıyla İBB koltuğuna oturan CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun İBB personeline zorunlu “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” dersi dayatması…

Ve! “LGBTİ aile yapısını bozar mı?” şeklindeki bir soruya “Hayır efendim ilgisi yok. LGBTİ Türk aile yapısını neden bozsun” şeklindeki cevap veren Kemal Bey’in, seçim vaadi olarak eşcinsellere özgürlük vaadinde bulunması…

*

Siyasetin Koca Reis’i” Saadettin Bilgiç,  bir açıklamasında, “Çok eski toplumlarda, eşcinsellik, livata, gibi fiiller övülürdü. Şimdi bazıları eşcinselliği teşvik ediyorsa, asıl budur irtica!” demişti.

Yıllarca “irtica” söylemiyle Müslümanlara zulmeden “Yunan aşığı” CHP ve avanelerinin, İslamiyet’ten binlerce yıl önce ortaya çıkan Lutiliği meşrulaştırma çabalarını gördükçe, insan asıl mürtecilerin CHP’lerin ta kendisi olduğunu daha iyi fark ediyor.

YENİ AKİT

Yorumlar49

 • İlhan olgun 1 gün önce Şikayet Et
  Ağzına sağlık yazın elleriniz dert görmesin yeni akit hakkın yanında devamlı görsel ve yazılı basını takip ediyorum Rabbim yar ve yardımcınız olsun
  Cevapla
 • tahsin 2 gün önce Şikayet Et
  ağzına sağlık çok güzel bir tespit anlayana saygılar
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Mustafa 2 gün önce Şikayet Et
  Zamanlaması ve müthiş anektotlarla zihin tazelenmesi yapılmış muhteşem bir yazı bende altına imzamı atıyorum
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • yorumsuz 2 gün önce Şikayet Et
  muhteşem bir yazı olmuş ağzınıza yüreğinize sağlık
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • demirci 2 gün önce Şikayet Et
  ellerinize sağlık. bence eksiği var fazlası yok.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat