TÜM YORUMLAR

AK Parti'den önemli açıklamalar: ABD'nin sözde barış planına sert tepki
AK Parti'den önemli açıklamalar: ABD'nin sözde barış planına sert tepki
SİYASET
29 Ocak 2020, 12:34
AK Parti'den önemli açıklamalar: ABD'nin sözde barış planına sert tepki
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik basın toplantısı düzenledi. Çelik, ABD'nin sözde barış planıyla ilgili, "Filistin halkının meşru taleplerinin nasıl yok edilmeye çalıştığını göstermektedir" dedi. Çelik, ABD'nin barış planının ölü doğduğunu kaydederek, "Bu barış değil işgal planı" diye konuştu.
YORUMLAR 10
 • Misafir 4 ay önce Şikayet Et
  Korkmayan amerikayı israili düşman gören !!! filistin direnişi olan sunni hamas kardeşlerimize silah desteği ve diğer desteklerini sağlar bakın israil büyüyebiliyormu varsa dost bilmeyen düşman gören buyursun
  Cevapla
 • martli 4 ay önce Şikayet Et
  niye hep bunlar plan hazırlayıp bize dayatıyor. biz muslumanlar plan hazırlayıp bunlara dayatalim..
  Cevapla
 • MELTEM 4 ay önce Şikayet Et
  ABD zalim İsrail e teslim olmuş kendini kukla gibi kullandıran haysiyetsiz ve zalim bir ülkeye dönüşmüştür. Biz birlik olduğumuz takdirde her şey çözülecektir.
  Cevapla
 • hakan 4 ay önce Şikayet Et
  esed putin trump sisi selman bae acem mollaları hepsi israile hizmet ediyorlar bu açık artık görün her kim ebabil bekliyorsa ebabil gelmeyecek gelse de bir buçuk milyar müslümanı taşlar müslüman birliği olmayacak bari on tane parça parça olmuş türk devletleri birleşsin yani herkes kendi ülkesinde yaşasın ama her açıdan güç birliği oluştursun. Rusya çin ve acem türklerin birleşmemesi üzerine bir araya geliyorlar. bu acemi parçalayın üçte ikisini alın azerileri ayırın oradan ilk operasyon bu olmalıdır çünkü baskılar arttı azerielere ne bağları var acem ile yazık kasımi de çok türk şehit etmiş suriyede tecavüz işine bile girmiş hepsi medyada var ben söylemiyorum suriyelilerin anlatımları var
  Cevapla
 • Ali osman 4 ay önce Şikayet Et
  Hafter libyada .esat suriyede ölduruyor .neler donuyor. Bilen varmi.
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 4 ay önce Şikayet Et
  Siyonizmin dümen suyunda gitmeyen Keneddy vurulmuştur. Hatta "Filistin devletini tanıyacağım" lafları eden Clinton'la Monıka LEWINSY skandalı çıkartılmıştır. Evangelistlerin her isteğini yapan TRUMP sırtını Yahudilere dayamaktadır. Sonuçta koskoca ABD'yi Yahudiler yönetmektedir!!!(Örn: Kudüs ve Golan tepelerini Trump'ın tanımasına karşılık TRUMPT seçim zamanı Rus yardımı ve şimdi de AZLEDİLMESİ suçlamasından beraat etti)
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 4 ay önce Şikayet Et
  PEYGAMBERİMİZİN VEDA HUTBESİNDE : Müminler! "Sözümü iyi dinleyiniz ve iyi belleyiniz. MÜSLÜMAN MÜSLÜMANIN KARDEŞİDİR ve böylece bütün Müslümanlar kardeştirler. Bir Müslüman kardeşinin kanıda, malıda helal olmaz.Ashabım! Muhakkak Rabbinize kavuşacaksınız. Oda sizi yaptıklarınızdan dolayı sorguya çekecektir. Sakin benden sonra eski sapıklıklara dönmeyiniz ve BİRBİRİNİZİN BOYNUNU VURMAYINIZ! Bu vasiyetimi burada bulunanlar bulunmayanlara ulaştırsın... OLABİLİR Kİ BURADA BULUNAN KİMSE, BUNLARI DAHA İYİ ANLAYAN BİRİSİNE ULAŞTIRMIŞ OLUR
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 4 ay önce Şikayet Et
  ABD'nin yeni FİLİSTİN PLANINDA "Filistin ordusu yok, İsrail işgal ettiği bölgeler ve yerleşimler cebinde kalacak, İsrail kıyıma devam edebilecek"....... Bu SUUDİLER'İN, BAE ve MISIR'ın yani "ABD ve İsrail şakşakçılığı devam ediyor".....Suudi Arabistan'da Dini otoriterler "İsraille savaşmak caiz değildir" diye fetva veriyorsa gerisini siz düşünün artık??? Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın..
  Cevapla
 • mert başkan 4 ay önce Şikayet Et
  Kimin toprağını kime veriyorlar? O zaman bende ABD'nin new york eyalatini afrika kökenlilere, las vegas'ı kızılderililere, los angeles'i de çinlilere veriyorum. Hadi bakalım!
  Cevapla
 • Vatandaş 4 ay önce Şikayet Et
  Çok sert ağzınıza sağlık tebrikler ciddi sonuçları olacak sabrımız taşıyor
  Cevapla