Kürtlere açık mektup
Kürtlere açık mektup
.

Yorumlar13

 • 34BS 1 ay önce Şikayet Et
  Evet Müslümanız kürtler kardeşimiz diyoruz ama çoğunluğu abd vs haçlı yahudi güdümündeki pkk terör örgütü siyasi uzantısına destek veriyorlar, şu anda ülkemize yapılan saldırılardan ortaya çıkan gerçek; bir beka kurtuluş savaşı gerçeğidir ve bu sondan bir önceki haçlı seferidir hatta haçlı yahudi seferidir son otuz yılda abd ve müttefiklerinin işgalleriyle kanayan yara İslam ülkelerinde on iki milyon Müslüman öldürülmüştür görünen o ki haçlıların lideri abd Müslümanların lideri son binyıldır olduğu gibi Türkiye'dir ve kürtler iki tercihten birini yapmak durumunda kalacaklar ya çanakkalede olduğu gibi safımızda ya da...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • temel 1 ay önce Şikayet Et
  ama dedigine gore degil mi diyorsun?
 • 1071 1 ay önce Şikayet Et
  Zulme riza zulümdür !..
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • ABDÜLHAMİD Han 1 ay önce Şikayet Et
  ilk önce yapılan işin kime yaradığını sormak lazım pkk kurulduğundan beri haçlı yahudi aleyhine bir şey yapmamış yaptıkları hep Müslümanlara zarar vermiş, pkk komünist stalinci ateist yani dinsiz eli kanlı bir terör örgüt olduğunu kırk yıldır bebek çocuk kadın yaşlı demeden sivil ve üstelik millet ayrımı yapmadan öldürüyor peki ben Müslümanın deyip bunların siyasi uzantısı partiye oy verenler biliyorlar ki bunun iki cihanda da karşılığı olacak akşam olunca nasıl uyuyorlar bunları vicdanlarına nasıl anlatıyor nasıl kabul ettiriyorlar, eğer ırkçılık gayesiyle destekleyen varsa İslam ırkçılığı da yasaklıyor, aklı başında bir Müslüman bunlara destek vermez.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • sinem 1 ay önce Şikayet Et
  beyfendi sorun pkk ve hdp degil ki. sorun kurtlerin adalet hak arayisi. sn cumhurbaskanimiz anadili gunu munasebetiyle ne guzel vurgulamalar yapiyor. size soruyorum sayin bozdogan bey bu anadil bu kadar vazgecilmez bir seyse kurtce icinde aynisini soylermisiniz. bence sizinki bir mektup olmamis tarihi bir hikaye olmus. yarinki yazinizda mektubunuzu dort gozle bakliyorum. tesekkur ederim.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • abdullah 1 ay önce Şikayet Et
  hala haklarından bahsediyorsun. kürtçe eğitim, radyo, TV, şarkı... daha ne olsun. Allah sizi nankörlüğünüzden dolayı pkk ve hdp ile cezalandırıyor.
  Toplam 4 beğeni
 • bellii 1 ay önce Şikayet Et
  devlet millet olarak derdimi anlatmayi dahi yasaklamissiniz. siz diyorsunuzki (niyetinizi bilemem ama bunlar hep kurtleri kandirmak icin kullanildi - tespileriniz dogru olmakla beraber) avrupa bati cok kotudur sana rahat vermez.sonuna kadar birlikte yasamak isteyen bir musluman kurt olarak soruyorum. allahinizi severseniz dalgami geciyorsunuz.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • abdullah 1 ay önce Şikayet Et
  hangi derdi anlatmak yasak. diyelim ki yasak pkk da derdinizi çok mu iyi anlatabiliyorsunuz. siz celladınıza aşık olmuşsunuz.
  Toplam 1 beğeni
 • yani 1 ay önce Şikayet Et
  simdi kurtler bu yazidan ne anlasin. hakmi hukuk mu adaletmi insan yerine dahi konulmayis mi? ne
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • yanii 1 ay önce Şikayet Et
  pkk seni insan yerine öyle bir koyar ki, sorma, sorgulama çünkü insanlar sorgular.
  Toplam 1 beğeni
 • Bayram 1 ay önce Şikayet Et
  Birlikte rahmet ayrilikta gazap vardir. Bizim çimonyomuz islam kardesligidir.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • fatih yıldırım 1 ay önce Şikayet Et
  harika yorumlama. elinize sağlık hocam
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Doğancan 1 ay önce Şikayet Et
  Çok güzel bir yazı.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat