TÜM YORUMLAR

Tunus'taki darbede BAE parmağı! 3 gün önce haber vermiş
Tunus'taki darbede BAE parmağı! 3 gün önce haber vermiş
DÜNYA
26 Temmuz 2021, 11:22
Tunus'taki darbede BAE parmağı! 3 gün önce haber vermiş
Dubai Emniyet Müdürlüğü Başkan Yardımcısı ve Korgeneral Dhahi Khalfan'ın Tunus'ta yaşanan darbe girişiminden 3 gün önce "İyi haber, yeni bir darbe geliyor" tweeti attığı ortaya çıktı.
YORUMLAR 22
 • YILMAZ 5 ay önce Şikayet Et
  Tabi önceden bilirler. Zira darbeyi tertip komitesinin başını çeken ülkedir bu alçak BAE. Bu alçaklar dünya mazlumlarının başına dert olmadan, hesaplarını tez vekitte kesmek gerek.
  Cevapla
 • Ertuğrul 5 ay önce Şikayet Et
  BEA ve Suud un başındakiler israilin köpekleri bunların islamla yakından uzaktan alakası yok. israil güdümünde ABD nin organize ettiği ve emirleri ile yapılan darbe. Tunus halkı eğer ki bu darbeye suskun kalırsa bir daha asla ayağa kalkamaz AB ve ABD nin hizmetkarı olmaktan asla kurtulamaz.
  Cevapla
 • nimet 5 ay önce Şikayet Et
  ALLAH C.C kötülere fırsat vermesin inşallah. Amin.
  Cevapla
 • Adnan 5 ay önce Şikayet Et
  BAE ne yapmak istiyor kimdir bu ülkenin insanları amerikan ve israilin kullanışlı elemanlarımı nasıl müslüman bu insanlar müslüman alemiyle neden uğraşıyorlar bunlara dur demenin zamanı gelmedimi allah bunlarında mutlaka cezasını verecektir
  Cevapla
 • garip 5 ay önce Şikayet Et
  bae destekliyse ki öyle, siyonist ve emperyalistlerin darbesi, ne olursa olsun, halk direnmeli. Ya istiklal, ya ölüm! ölürsen sehid, kalirsan gazi olursun, onurunla yasar veya hayirla yad edilirsin.
  Cevapla
 • Diyarbekri 5 ay önce Şikayet Et
  Arap dünyasındaki darbelerin arkasından birleşik arap şeytanlığı vardır. Adam, İslam'dan nefret ettiği için, bir ülkede İslam kokusunu aldı mı, parayı basıyor darbe yaptırıyor.
  Cevapla
 • Capla hama 5 ay önce Şikayet Et
  Ohooo. U da bi şey mi..bizde 2 hafta önceden haber veriliyor
  Cevapla
 • AHİRZAMAN YOLCUSU 5 ay önce Şikayet Et
  15'şinden sonra işler değişecek diyen madam marulu hatırlattın :))
  Cevapla
 • Vatandasc6 5 ay önce Şikayet Et
  Ulkenize sahip cikmazsaniz size demorasi pazarlayanlardan en agir zulmu gormeye hazir olun. Yalin tarih bunun ornekleriyle dolu.
  Cevapla
 • Murat 5 ay önce Şikayet Et
  Haklısın sayın yorumcu arkadaşım ülkeye sahip çıkmak için önce Araplara sahip çıkmaktan vazgececeksin sonra bütün gocmenleri ülkelerine göndereceksin daha sonra da içimizdeki alçak gerilim emperyalist usaklaeini dümdüz edeceksin
  Cevapla
 • Aceba 5 ay önce Şikayet Et
  Aceba bu İslam ulkesine darbe yapan bae zayet...birileri cvikip darbe yapmazmi ki
  Cevapla
 • Dikkat edelim 5 ay önce Şikayet Et
  Halfer darbeyi destekliyorsa Türkiye karşıtları darbe yapıyor demektir Türkiye olarak Mısırdaki darbeye müdahale etmediğimizin bedelini ödüyoruz. Libya ve Katar’ı darbeden korumanın menfaatleri görüyoruz. Derhal Tunus’a müdahale etmeliyiz hemde askeri olarak. Tunus 2. Mısır olmasın
  Cevapla
 • Adil 5 ay önce Şikayet Et
  abd de egitim alan .ları türkiyde de .görevden alınmalı .adamlar kendi ülkesine düsman yetistirip .başa getiriyor ..egitim abd .kafa abd .ad türk .
  Cevapla
 • Tufan 5 ay önce Şikayet Et
  Allah bu suudları ve onun kafasındakileri iki cihanda zelil etsin.Amin
  Cevapla
 • Akiladam 5 ay önce Şikayet Et
  Ortadogu ülkeleri kendi içindeki krıptolarını bulup heryerden temizlemeli özgür olmalılar ki ülkeleri gelişebilsin komşu ülkeler birbirlerine yardım etmeliler herkes birbirine yardımcı olmalı bu şekilde ortadogu nefes alır daha özgür olur batı ajanları top yekun orda kendi çıkarlarına çalışıyorlar bunu durdurmak için bölge olarak ortak topyekun ortak mücadele şart herkes kriptolarini bulup kendi özgürlüğü için ele ele verip mücadele etmeli en hızlı kalıcı refah kapısı bu
  Cevapla
 • Adalet 5 ay önce Şikayet Et
  david rokafeller .ve jakop rostlid ...aileleri .neden .diyarbakır zerzevan kalesine gelir egil.de manastıra gider magaralarda barnabas ahit sandıgı arar göbekli tepede ayin yapar doların abd nin fedin ve .bidenin sahibi .türkiyede neden g doguda .gezer dede agacta 1000 takn .neden hazır bekler tum sınırlarda abd tankların neden cirit atar ...icedeki medya .ve yularlı kuklalar .neden .dolara .bogulur .fondaş.olur .operasyon hazırlıgı ..var tedbir alın 24.saat tetikte olun .uyumayın .
  Cevapla
 • Yörük 5 ay önce Şikayet Et
  B.A.E. nin müslüman olduğunu İdda edende müslüman değildir.B.a.E. hristiyan ,yahudi karşımı değişik bir tür...
  Cevapla