Bembeyaz bir rüya: Bolu

Türkiye'de kışın en güzel yaşandığı yerlerden biri olan Bolu, zeminin kar ile kaplanmasıyla bembeyaz bir rüyaya dönüştü. Masal mekanlarından biri gibi bir görünüme kavuşan Bolu'nun bu huzur verici iklimi, havadan görüntülendi.

GİRİŞ 24.02.2020 12:11 GÜNCELLEME 24.02.2020 13:36 KAYNAK İHA, HABER7

Türkiye'nin doğal güzellikleri arasında zirveye oynayan mekanlarından biri olan Bolu, bu ününe yaraşır bir hale büründü. Kış mevsiminin güzelliklerini yansıtan, üzerine yağan bembeyaz kar ile masalsı diyarlara dönen Bolu'nun Alemdağ bölgesi havadan görüntülendi.

 

 

Masmavi gökyüzü ile birleşen kar manzarası, rüya gibi görüntüler oluşturdu. Uçsuz bucaksız uzanan ağalar beyaza büründü.

 

 

GÖKYÜZÜNDEN GÖRÜNTÜLENDİ

Türkiye’nin doğal güzelliklerinin tanıtımına katkı sağlamak için ziyaret ettiği yerleri dronu ile görüntüleyen “Drone Adam” olarak bilinen Onur Sevim Bolu Alemdağ’ın kış manzarasını havadan çekti. Görüntülerde çam ağaçlarının üzerini kaplayan karlar ormanın eşsiz manzarasını süslüyor. Ormanın içerisinde bulunan ve etrafı karlar ile kaplanan tahtadan yapılan bir ev kartpostallık görüntüler oluşturuyor.

Masmavi gökyüzüyle bütünleşen kar manzarasının havadan görüntüsü ise izleyenleri adeta mest ediyor. Görüntülerde köyün her bir köşesinin karla kaplandığının gözükmesi masal diyarını andırıyor. Sadece köye giden araç yolunda karların olmaması havadan çekilen görüntülerde manzaranın eşsiz güzelliğini gözler önüne serdi.

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL