Onur Air uçuşlarına yeniden başlıyor

Koronavirüs salgını nedeniyle uçuşlarına bir süre ara vermek zorunda kalan Onu Air, seferlerine iç hat uçuşlarıyla başlıyor. Tüm sağlık önlemlerine dikkat ederek seferlerini yapacak olan hava yolu şirketi, ilk tarifeli iç hat uçuşunu, 26 Haziran'da yapacak. Dış hat uçuşları ise 15 Temmuz itibariyle başlayacak.

Onur Air uçuşlarına yeniden başlıyor
Onur Air uçuşlarına yeniden başlıyor
GİRİŞ 17.06.2020 11:40 GÜNCELLEME 17.06.2020 11:40 KAYNAK İHA

Onur Air, Kovid-19 salgını sebebiyle ara vermek zorunda kaldığı tarifeli uçuşlarına tüm sağlık önlemlerini alarak yeniden başlıyor. Hava yolu şirketi, ilk tarifeli iç hat uçuşunu 26 Haziran’da gerçekleştirecek. 

Koronavirüs salgını nedeniyle aylar önce uçuşlarını durdurmak zorunda kalan Onur Air, normalleşme sürecinin devreye alınmasıyla birlikte yeniden uçuşlarına başlayacağını açıkladı. Biletlerin satışa açıldığını duyuran Onur Air, 26 Haziran’dan itibaren haftanın her günü İstanbul Havalimanı’ndan Trabzon ve Antalya’ya, haftanın dört günü ise Bodrum hattında uçuşlara başlayacak. Temmuz başından itibaren iç hatlardaki sefer sayılarını artıracak olan şirket, 15 Temmuz’dan itibaren ise dış hat uçuşlarına başlayacak. 

YOLCULARIN SAĞLIĞI İÇİN TÜM ÖNLEMLER ALINDI

Uçuşların yeniden başlamasına ilişkin değerlendirmede bulunan Onur Air Genel Müdürü Teoman Tosun, en büyük önceliklerinin uçuş emniyeti ile insan sağlığı olduğunu belirterek, “Ekiplerimizin ve değerli yolcularımızın sağlığı için hem uçuş öncesinde hem de uçuş esnasında gereken tüm önlemleri aldık. Kovid-19 salgınının yayılmasını önlemek için uçaklarımız ulusal ve uluslararası sağlık otoritelerinin belirlediği standartlarda dezenfekte ediliyor olup konuyla ilgili tüm çalışanlarımıza eğitimler detaylı bir şekilde verilmektedir” ifadelerine yer verdi.

                                         

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL