18 bin doları olan gökyüzünde iftar açabilecek

Dubai'de özel bir şirket 18 bin dolar karşılığında gökyüzünde iftar hizmeti sunacağını açıkladı.

18 bin doları olan gökyüzünde iftar açabilecek
18 bin doları olan gökyüzünde iftar açabilecek
GİRİŞ 06.04.2021 15:42 GÜNCELLEME 06.04.2021 15:45 KAYNAK DHA
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Dubai merkezli Jetex özel havacılık şirketi müşterilerine Ramazan ayı boyunca gökyüzünde iftar hizmeti sunacağını açıkladı. Havacılık şirketi, iki kişilik iftar menüsünün fiyatının 18 bin dolar (146 bin TL) olduğunu açıklandı.

Dünyanın dört bir yanında Müslümanlar, ’11 Ayın Sultanı’ olarak bilinen Ramazan’ı karşılamaya hazırlanıyor. Birleşik Arap Emirliği'nin (BAE) en yüksek nüfuslu emirliği Dubai merkezli özel havacılık şirketi Jetex, Ramazan ayı boyunca müşterileri için gökyüzünde iftar hizmeti sunacağını açıkladı. Havacılık şirketi gökyüzündeki iftar hizmetine ilişkin yaptığı açıklamada, müşterilerin Jetex VIP Terminali'nde şoförlü lüks araç tarafından karşılandığını ifade ederek jete taşındığını belirtti. 

ŞU ANA KADAR 15 REZERVASYON

Dubai'deki dev gökdelen ve gün batımı manzaralı iki kişilik iftar organizasyonunun bedelinin 18 bin dolar (146 bin TL) olduğu ifade edildi. Şirket şuana kadar 15 kişinin iftar rezervasyonunda bulunduğunu açıkladı. Şirket, Ramazan ayı boyunca elde edilecek gelirin BAE merkezli küresel bir hayırsever organizasyonu olan Dubai Cares'a bağışlanacağını kaydetti.

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • zorbey 2 ay önce Şikayet Et
    acaba iftarimi bekliyorlar yoksa boso bosuna ac kalipta islamla dalgami geciyorlar,allahin rizasi olmayan seye nasilda gönülden katiliyorlar,bizim millet bunu yerse 10 seneye jubolarda iftar yemegi verirler.haa parasi olan varsa yapar diyorsaniz o baska.maddiyat islamla alakali olamaz,nefis en büyük zenginlik yeterki nefsine yenilme.
    Cevapla