İstenmeyen görüntüler: Salda Gölü kıyısında nargile içtiler

Salda Gölü, bayramda da yoğun ilgi gördü. Yasağa aldırış etmeyen bazı ziyaretçiler ise sahile nargile getirip, çamur banyosu yaptı.

İstenmeyen görüntüler: Salda Gölü kıyısında nargile içtiler
İstenmeyen görüntüler: Salda Gölü kıyısında nargile içtiler
GİRİŞ 22.07.2021 17:43 GÜNCELLEME 22.07.2021 17:43 KAYNAK DHA
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Burdur'un Yeşilova ilçesindeki Salda Gölü, bayramda da yoğun ilgi gördü. Halk plajına gelen ziyaretçiler suya girip, gölün eşsiz güzelliğini izledi. Yasağa aldırış etmeyen bazı ziyaretçiler ise sahile nargile getirip, çamur banyosu yaptı.

Yeşilova ilçesindeki Salda Gölü, Kurban Bayramı tatilinde de ziyaretçilerin uğrak yeri oldu. Yüzlerce kişi Salda Gölü'nü görmeye geldi. Göle girişin serbest olduğu bölgelerden halk plajında yoğun kalabalık dolayısıyla adım atacak yer kalmadı. Plaja gelenler göle girip, yüzdü. Bazıları göl kıyısında fotoğraf çektirip, bu anları ölümsüzleştirdi.

Geçen yıl 15 Ekim'de girişin yasaklandığı Beyaz Adalar kısmına gelen ziyaretçiler ise otomobillerini sahile yaklaşık 2 kilometre uzaklıkta oluşturulan otoparka bırakarak elektrikli trenler ve golf arabaları ile sahili gezdi.

İSTENMEYEN GÖRÜNTÜLER

Salda Gölü'nün halk plajı sahilinde istenmeyen görüntüler ortaya çıktı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından geçen yıl 1 Ağustos'tan itibaren dumansız hava sahası ilan edilen ve çevresinde sigara içilmesinin yasaklandığı Salda Gölü halk plajı sahiline bir ziyaretçi nargilesiyle gelirken, bir ziyaretçinin ise yasak olmasına rağmen halk plajı sahilinde çukur açıp, çamur banyosu yaptığı görüldü. Ayrıca yine halk plajının kıyısına rögar kapağı atılması dikkati çekti.

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Gurbetçi 4 ay önce Şikayet Et
    her nedense Türkiyede insanlar kuralları takmıyor, oysa Avrupada insanlar kurallara çok riayet ediyor
    Cevapla
  • serhat 4 ay önce Şikayet Et
    Kardes senin yasadigin avrupa benimkinden farkli olsa gerek!!!
    Cevapla