Gölcük Tabiat Parkı sonbaharda ilgi odağı

Bolu'nun doğa harikası turizm merkezi Gölcük Tabiat Parkı, sonbaharın tadını çıkarmak isteyen tatilcilerin akınına uğruyor.

Gölcük Tabiat Parkı sonbaharda ilgi odağı
Gölcük Tabiat Parkı sonbaharda ilgi odağı
GİRİŞ 11.10.2021 09:33 GÜNCELLEME 11.10.2021 09:33 KAYNAK İHA

Bolu’nun önemli turizm merkezi Gölcük Tabiat Parkı, sonbaharın güneşli gününde güzel havayı fırsat bilen tatilcilerin akınına uğradı. Türkiye'nin gözde turizm merkezlerinden biri olan Gölcük Tabiat Parkı, hafta sonunda güzel havayı fırsat bilen tatilcilerin akınına uğradı. Doğal güzelliğiyle yerli ve yabancı turistlerin 4 mevsim ilgi odağı olan Gölcük Tabiat Parkı’nda, tatillerini yeşilliğin içinde geçirmek isteyen tatilciler, güneşli havada göl çevresinde tur atarak keyifli anlar yaşadılar. 

Göl kenarında bulunan iskelede hatıra fotoğrafı çektiren tatilciler, kiralanabilen bisiklet ve golf arabalarıyla da göl çevresinde tur atarak temiz havanın tadını çıkardılar. Gölcük Tabiat Parkı’nda işletmeci olan Mutlu Kabacık, “Bolu sonbahara güzel ev sahipliği yapıyor. Ağaçlar yavaş yavaş sararmaya başladı. Hafta sonu özellikle pazar günleri yoğun ilgi var. İl dışından çok gelen insanlar oluyor. Bu sene çok yoğundu. Özellikle pandemiden sonra insanlar kendisini sokağa attı. Çok yoğun bir sezon geçirdik. Yavaş yavaş da kış sezonuna geliyoruz” dedi. 

Hafta sonu tatili için Tekirdağ’dan arkadaşlarıyla birlikte Gölcük’e gelen Osman Gülhan ise, "Buraya ikinci gelişimiz. Burayı diğer yerlerden güzel bulduğumuz için hafta sonu gelelim dedik. Havayı da fırsat bildik" ifadelerini kullandı.           

  

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL