Botanik Park sonbahar renkleriyle ayrı bir güzelliğe kavuştu

Bursa'da şehrin merkezinde nefes alabilecek yerlerin başında gelen Botanik Park, sonbaharda vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Botanik Park sonbahar renkleriyle ayrı bir güzelliğe kavuştu
Botanik Park sonbahar renkleriyle ayrı bir güzelliğe kavuştu
GİRİŞ 21.10.2021 12:15 GÜNCELLEME 21.10.2021 12:15 KAYNAK İHA
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Sonbahar gelmesine rağmen havaların sıcak gitmesini fırsat bilen Bursalılar kendilerini Botanik Park’a attı. Yeşil ve sarının tonları arasında sincapların sağa ve sola koşuşturması ise renkli görüntülere sahne oldu. 

Bursa’da şehrin merkezinde nefes alabilecek yer denildiği zaman akla ilk gelen yerlerinden biri olan Botanik Park’tan vatandaşlar sonbahar olmasına rağmen vazgeçmiyor. Yazdan kalma havada sonbahar güneşini fırsat bilen Bursalılar ve dışarıdan gelen ziyaretçiler, Botanik Park’ta yeşil ve sarının tonları arasında keyifli bir gün yaşadı.

Kimi bisiklete binerken, kimi ise göletin kıyısında çay keyfi yaptı. Dökülen yapraklar arasında düğün ve nişan fotoğrafı çektiren çiftlerin de çok olması dikkati çekti. Gölette yüzen kaplumbağa ve ördekler parka ayrı bir güzellik katarken, sincapların ise sağa sola koşuşturması renkli görüntüler oluşturdu.

Sadece hafta sonları değil, hafta içinde de Botanik Park’ın misafirleri eksik olmuyor. Şehir dışından gelen misafirler parka hayran kalırken, Bursalılar ise güzel havayı kaçırmak istemediklerini dile getirdi.

                                         

YORUMLAR 1
  • Mert gürcan 1 ay önce Şikayet Et
    Daha çok fotoğraf görmek isterdik...
    Cevapla