TÜM YORUMLAR

Filistinliler direnip can verdi ama ateşkesin kaymağını onlar yedi
Filistinliler direnip can verdi ama ateşkesin kaymağını onlar yedi
DÜNYA
21 Mayıs 2021, 10:51
Filistinliler direnip can verdi ama ateşkesin kaymağını onlar yedi
Haber7 yazarı Taha Dağlı, İsrail ile Filistin arasında ateşkes ilan edilmesi sonrası kazanları ve bunun nedenlerini yazdı.
YORUMLAR 37
 • Hasan 8 ay önce Şikayet Et
  Kusura bakmayın ama Hamas İran'ın gazıyla 3 - 5 tanesi isabet eden roket attı. Lakin İsrail onlarca masumu katletti. Neyse konuşmayacağım...
  Cevapla
 • Hasan 8 ay önce Şikayet Et
  Filistin'in masum ehli sünnet halkından başka ne idüğü belirsiz hiç bir gruba güvenmiyorum
  Cevapla
 • Murat Mert 8 ay önce Şikayet Et
  İran Suriye de o kadar mazlum öldürdkten sonra Filistin davasına katkısı ne olabilir ki...Oyun içinde oyun...Ama RABBİM TUZAK KURANLARIN EN HAYIRLISIDIR.
  Cevapla
 • Vatandaş 8 ay önce Şikayet Et
  Münafık İRAN...."Filistinli bazı grupları Şam’a Esed’in ayağına kadar gönderip, Esed’in kanlı elini de öptürüyor. İran kaşıkla verdiğini kepçeyle almayı gerçekten çok iyi beceriyor." Çünkü Filistinli müslümanların içindeki itikadi ,siyasî ...fikir birliğini bozmam ve bu şekilde İsraile yardım ediyor, Zahirde düşman hakikatte müttefik olduklarını gösteriyor.
  Cevapla
 • Serra 8 ay önce Şikayet Et
  Ağzı olan konuşuyor , Filistinliler denize düştü yılana sarıldı mı denmek isteniyor. İslam alemi şunu bilmeliki Kudüs parçalanırsa kafirler şunu diyecek: bunların kutsal saydığı mabedi yıktık harap ettik müslümanlardan tepki gelmedi diğer bütün müslüman beldelerinin yıkılması için bütün kafirlere örnek olmuş olur. Siyonist israil hitlerin yolunu takip ediyor. Dünyadan ne bekleniyor onu anlamıyorum hitler milyonlarca insanı katlettiği halde kimse birşey yapmadı taaki Rusya savaşı yenene kadar bu israil de aynısını yapıyor öldürüyor zülmediyor dünya seyrediyor. İslam alemi iran ve suriyeden mi ibaret . Bütün müslümanlar ayaklanmalı dünyanın heryerinde protestolar düzenlenmeli.
  Cevapla
 • Salih 8 ay önce Şikayet Et
  Sisi ve Esad kazandı ? Ne diyeyim
  Cevapla
 • kurtoğlu 8 ay önce Şikayet Et
  Şaşırmayın arkadaşlar. İstesekte istemesekte esad denen herif gayet keyifli bir şekilde bölünmüş suriyenin hala başında. Adına güney suriye diyebiliriz. Esad kendini bildi bileli israille düşmandır. İç savaştan öncede golan tepeleri münasebetiylede israille mücadele içindeydi. Bunu herkes bilir. Esed israilin düşmanıdır ve her fırsatta karşı karşıya gelirler. Tabi esedin kükremesi Rusyanın sayesindedir. Biz rusyayı geçebilseydik şimdi esed diye biri yoktu. Erdoğan israilin bu saldırılarında sert söylemlerde bulunmadı çünkü hamas vurmakta kararlıydı. Erdoğan kışkırtan taraf gibi görünmek istemedi. Akıllıca hareket edildi.
  Cevapla
 • dedeoğlu 8 ay önce Şikayet Et
  Kıyısından Ortasından bu kıyım ve zulme bulaşanların hepsine lanet olsun. Kazandıklarını sandıkları herşey Zehir Zıkkım olsun.
  Cevapla
 • misafir 8 ay önce Şikayet Et
  Genelde bu ateşkesin kaymağını kimin yemesini isterdiniz? Filistinliler ölüp kaymağı yiyemedi diye yağcılık yapmaya çalıştığınız kim mesela?
  Cevapla
 • Tufan 8 ay önce Şikayet Et
  Bu ateşkesin kaymağını filistin halkının yemesi gerekir.Hani bir laf varya filler tepişir çimler ezilir diye.İşte buradaki çimler mazlum filistin insanı fillerde bu yazıda anlatılan isimler.
  Cevapla
 • Osman 8 ay önce Şikayet Et
  Bu gün burayı zilletin pisliği Nusayri Mihraç Uralcı, Meralci, Kemalci, mezhepçi ne kadar bölücü varsa onlar doldurmuş. Bu nankörlere söyleyeceğim; Neredeyse 20 gündür gerek Cumhurbaşkanı, gerek Dış işleri bakanı ve Meclis başkanı vs . Hatta mecliste gurubu bulunan partiler dahil Türkiye her türlü desteği sağladı. BM ye toplantıya çağrıldı ülkeler, İsraile her türlü söz söylendi. Biz o Aralar hiiiç Esedi ne duyduk ne gördük. İninden çıkabildi mi acaba. Bir yalanın içindesiniz ki İspatı ABD ve AB hatta İsrailin son 10 gündür Türkiyeye siyasi saldırılarıdır. Şimdi de Esed aşkı mı başladı. Dünyanın en rezil en alçak insanına gitmek demek en hafifinden aptallıktır. Gerisini demiyeyim.
  Cevapla
 • Tufan 8 ay önce Şikayet Et
  Kudüs-ü şerif 7 defa haçlı seferine maruz kaldı.Yahu bu boş teneke gibi gürültü çıkaran islam görünümlü mecusi taife ne zaman haçlıya direndi.El cevap hiçbir zaman. Peki ne yaptılar mısırdaki fatimiler haçlılara omuz verdiler.Bunlar için kudüs ehli sünneti hançerleme vasıtasıdır.Hamas örneğinde görüldüğü gibi.
  Cevapla
 • Vedat 8 ay önce Şikayet Et
  İranlı milislerin attığı füzeler her zamanki gibi düşman askerine değmiyor. Sivil yerlere atıp İsrail saldırsın diye bahane üretiyorlar.
  Cevapla
 • TATAR REMİ 8 ay önce Şikayet Et
  nihat gardaş mesele meshepçilik değil inanca ihanet neye inandığınada sen düşün
  Cevapla
 • VATANDAŞ 8 ay önce Şikayet Et
  taha dağlı sonuna kadar haklı, MECUSİ SEVERLERİN ZORUNA GİTMİŞ GERÇEKLER. Suriye de kafir esadın kafir köpeklerinin tecavüzürne uğrayan müslüman kadınlar UMURUNUZDA DEĞLİDİR, MÜNAFIKLAR. SURİYE Yİ BU HALE GETİRENLER DE FİLİSTİNİN YARDIMCISI DEĞİLDİR. Beşar esad domuzu HZ. Ali ye ilah diye tapınan nusayri kafirlerdendir. esad domuzunu destekleyenlerde ancak kafirdir
  Cevapla
 • Utku 8 ay önce Şikayet Et
  Hatta bu kafirlerin askerleri Esede haşa Tanrı (aslını demiyorum) dediklerini videolarında bile gördük.
  Cevapla
 • Çorbacı Mümin 8 ay önce Şikayet Et
  Size göre kaymağı her zaman kim yemeli Allah'ın izniyle ? Her olaydan, Filistin'de ki ölen bunca insandan bile kim rant sağmalı, kim oy çıkarmalı keşke onu da söyleseniz de en cahiller de görse gerçekleri.
  Cevapla
 • HAYY 8 ay önce Şikayet Et
  ÇORBACI SANA BURDAN ÇORBA YOK hALİL sana cevabı gayet güzel vermiş Reis bugün hedef halinde kelle koltukta savaşıyor asıl ANADOLU GENÇLİK, SAADETÇİLER VE MİLLİ GAZETE gibi ftönün kırıntıları her zaman Bu Filistin meselesinden rant devşirenlerdir. O Kaftancıoğlu na hiç bir şey diyemeyen hdp ve chp nin kucağına zevkle oturan saadetçilerdir asıl rant devşirenler ne diyorlardı Reis Ayasofay yı kullanıyor açamaz diyorlardı babalar gibi açtı peki saadetçiler ne yaptı kendilerine mal edemedikleri için çatladılar Allah orta yerinden çatlatsın
  Cevapla
 • Halil 8 ay önce Şikayet Et
  Göz var izan var ,kimsenin oy derdi yok . Hatta baktığımız Suriyeliler ,ülkemize sığınan insanlar bize oy bile kaybettirdi. Bu bir vicdan meselesi. Koskoca haberden sen bunu mu çıkardın yazıklar olsun sana. Orda vurgulamak istenen bu Esed imansızı ve Sisi diktatörü ikisi de katil ,hem de bizim katilimiz değil Arap Müslümanın katili. Bu andavallılar gide gide bunlara mı gidiyor . Neyin rantı neyin oyu hain. Aksine devamlı cebimizden para veriyoruz, yardım kuruluşlarını sen mi destekliyorsun . Devamlı arapçılıkla suçlanıp oy kaybediyoruz. Nerdeymiş rant , neredeymiş oy sorumsuz alçak. Filistinliler mi bize oy verecek.
  Cevapla
 • Əliyev 8 ay önce Şikayet Et
  Ancaq eyip arıyorsunuz ? Türkiyənin qatill İsraille ticaretinden danışmıyorsunuz ))
  Cevapla
 • Gerek Var Mı? 8 ay önce Şikayet Et
  Ben kabul etmedim hiçbir zaman Turk-Azeri dostluğunu, bu gün güçlü olan ülke Azerbaycan olsaydı böyle bir dostluk olmazdı...
  Cevapla
 • Ferit 8 ay önce Şikayet Et
  Bi sen eksiktin , Azeri manyağı , Türkiyeden SİHA almayıp ,İsrailden satın alan Babam mı. Türkiyede az çer çöp var bir de sen geldin tam oldu. Sizin de ne mezhepçi olduğunuzu da iyi biliriz de neyse. Kojöktür gereği dostuz işte.
  Cevapla
 • Momedo 8 ay önce Şikayet Et
  Senin liderin de 14 Mayıs İsrail'in kuruluşunu gidip netanyahuyu tebrik ederek kutladı buna ne diyorsun, biz Azerbaycan'a can diyelim kardeş diyelim oda hadi iş gaptin normal diyelim AP açık gidip kuruluş yıldönümünü tebrik etti bunun hiç bir izahı olamaz, Yahudilerin en fazla yaşadığı ve hüküm sürdüğü yerlerden biride azerbaycandir, Türkiye de malesef ekinomisi onlarda eğitim Ermenilerde her İslam ülkesi liderleri bunlarla kimi tahtı sallanması kimide zaruretten gebe bu itlere malesef
  Cevapla