Paris'te sokaklar savaş alanına döndü! Dükkanlar yağmalandı

Fransa'nın başkenti Paris'te sarı yelekliler tekrar sokaklara çıktı. Polisin Zafer Takı civarında biber gazı ile müdahale ettiği göstericiler Champs-Elysees Caddesi'ndeki mağazaları yağmaladı.

GİRİŞ 16.03.2019 16:35 GÜNCELLEME 17.03.2019 09:47
Bu Habere 90 Yorum Yapılmış

Fransa'nın başkenti Paris'te "Sarı Yelekliler" gösterilerin 18. haftasında yeniden sokaklara çıktı. Polisin Zafer Takı civarında biber gazı ile müdahale ettiği göstericiler Champs-Elysees Caddesi'ndeki mağazaları yağmaladı.

 

 

Yüzlerce "Sarı Yelekli" eylemci Paris'in merkezindeki sokaklarda polisle çatışıyor. Paris genelinde önceki haftalara nazaran daha çok polisin görev aldığı belirtiliyor.

 

 

Akaryakıt zamlarına ve kötü ekonomik koşullarına tepki olarak başlayan ancak daha sonra Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron yönetimine karşı gösterilere dönüşen "Sarı Yelekliler"in eylemleri 4'üncü ayını doldurdu.

YAZDIR
YORUMLAR 90
 • ali kaya 10 ay önce Şikayet Et
  inşaallah hiçbir zaman yüzünüz gülmez KAFİR OGLU KAFİR BATI .. YAHUDİ ERMENİ VE HIRISTİYANDAN SİZE DOST OLMAZ taki siz onların dinine dönmedikçe bunların anladıgı dili ecdadız osmanlı çok güzel anlatmış o yüzden bize kesinlikle dost olmaz bu KAFİRLER
  Cevapla
 • Ruhİ 10 ay önce Şikayet Et
  Avrupanın düşmesi gerekir. Rabbim iyi insanlara, Mazlumlara ve Müslümanlara yardım etsin
  Cevapla
 • Misafir 10 ay önce Şikayet Et
  Eeee etme bulma dunyası yaptıklarının cezası herhalde sömurgecı duzenın ulkesınde yasananlar
  Cevapla
 • halil 10 ay önce Şikayet Et
  ozgurluk bu yakip yikabilirler..Geziciler bunlar..yaksin yiksin..birsey denmez..hesap sorulmaz..bize boyle diyordunuz,cekin cezanizi..
  Cevapla
 • Yasa 10 ay önce Şikayet Et
  Türkiye olarak avrupadaki insan hakları ihlali ve göstericilerin yasal ifade özgürlüğünün kısıtlanmasından Endişe Duyuyoruz.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Volkswagen'den yeni Türkiye kararı
Samsung üretimi durdurdu! Yeni kriz kapıda! Dünya devlerinden peş peşe kritik karar