FETÖ kilisede para topluyor

Müslümanların dini duygularını istismar ederek sömüren FETÖ, aynı taktiği Almanya’da kiliselerde uygulamaya başladı. Marienkirche kilisesinde FETÖ’cü teröristler ‘Berlin Evi’ projeleri için para topluyor.

FETÖ kilisede para topluyor
FETÖ kilisede para topluyor
GİRİŞ 11.04.2019 06:23 GÜNCELLEME 11.04.2019 06:23
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

FETÖ cirit attığı Almanya’da yardım için kiliselere dadandı. Türkiye’de yıllarca Müslümanları sömüren FETÖ, gerçek yüzü ortaya çıkınca şimdi de yabancıları kandırmaya başladı. Berlin’de Marienkirche kilisesinde FETÖ’cü teröristlerin ‘Berlin Evi’ projeleri için “Barış için bağışta bulununuz” sloganıyla para topladığı ortaya çıktı.

FETÖ’CÜLERİN SIĞINAĞI

Örgütün merkezi haline gelen Almanya, çok sayıda FETÖ’cü teröriste ev sahipliği yaparak Türkiye’nin iade taleplerini yanıtsız bırakıyor. Almanya’nın FETÖ elemanlarına hoşgörüsü ilginç bir örnekte ortaya çıktı. FETÖ, Berlin Belediyesi karşısındaki Marien Kirche adlı kilisede para topluyor. Berlin’in en meşhur kilisesi olan Marienkirche’de FETÖ’cüler “House of One” olarak da dile getirilen Berlin Evi Projesi için, Hristiyanları da istismar ederek para topluyor. Kilisenin içinde asılan broşürde “Barış için bağışta bulununuz” yazıyor. Almanya’da sivil toplum kuruluşlarının tanıtım broşürlerini kilise içine asmasına ayrıntılı bir araştırmadan sonra izin veriliyor. Bu çerçevede FETÖ’nün söz konusu yerde izin alabilmesine dikkat çekiliyor.

40 MİLYON AVROLUK PROJE

Almanya’nın bu derece DİTİB’in üzerine gitmesi FETÖ’cülere alan açmaya çalışması ve din işlerinin de FETÖ’cülerin kontrolüne verilmesi için olduğu belirtiliyor. FETÖ, Berlin Evi (House of One) adında bir cami projesi üzerinde çalışıyor. Proje Müslüman, Yahudi ve Hristiyanların buluşabileceği ve ibadet edebileceği bir mekan olacak. Berlin Evi (House of One) 40 milyon avroluk bir proje.

ETİKETLER
terör örgütü
YAZDIR
YORUMLAR 6
 • Tcc 4 ay önce Şikayet Et
  Oh sonra almanlara geliyor sıraaaa
  Cevapla
 • M.Zeki 4 ay önce Şikayet Et
  Şimdi Almanlar düşünsün artık. ..sömürü sırası onlarda...
  Cevapla
 • M.Ali Efendioğlu 4 ay önce Şikayet Et
  FETÖ GERÇEK YÜZÜYLE Almanya'da kiliselerde ortaya çıkıp para topluyorda, TÜRKİYE VE TÜRK MİLLETİNE YAPMADIĞI KALLEŞLİK kalmayan bu bukalemun yapının mağdur AĞLAKLIĞINA KANAN yada öyle görüntü vererek ŞEYTANLARA yol aldırtmak isteyenlere karşı AMAN DİKKAT, HEMEN DİKKAT.. Allah, dinimizi, milletimizi devletimizi, vatanımızı bu hak hukuk, hakediş bilmez beleşciler tsifesinin ŞERRİNDEN KORUSUN..
  Cevapla
 • Erhan 4 ay önce Şikayet Et
  Fetö yıllar önce bu kiliseye milyonluk bağış yapmıştı 15 yıl önce falan
  Cevapla
 • Mete mete 4 ay önce Şikayet Et
  Yakışır yakışır, bunlar için yahudi , hırıstiyan, putperest farketmez, yeterki Türk ve müslüman olmasın, Bunlar, fetöye, pkk ya, ypg ye, amerikaya, israile tapar onlara hizmet ederler. İslamı ve Türkleri yıkmak içinde kilise ve havra lardan para toplarlar. Bu millet bi anlasa , bi uyansa yok olup gidecekler.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Avrupa'dan HDP açıklaması! Türkiye'ye iki ayrı tarih verdiler
Zeytinburnu’nda korkunç cinayet!