Trump'tan bir garip tweet! Yorumsuz paylaştı

Twitter'ı çok aktif kullanan ABD Başkanı Donald Trump, bugün yorumsuz bir şekilde iki video paylaştı. Trump'ın paylaştığı videolar Irak'ta devam eden gösterilerle ilgiliydi. Hiçbir yorum yapmadan paylaşılan videolarda göstericiler İran'ın Kerbela Başkonsolosluğu'na saldırırken görülüyor.

GİRİŞ 04.11.2019 10:40 GÜNCELLEME 04.11.2019 11:40
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Irak'ta hükümet karşıtı gösteriler günlerdir devam ederken dün gece Kerbela kentinde şiddet alevlendi. Bir grup gösterici dün Kerbela'daki İran Başkonsolosluğu önünde gösteri yaparken binanın dış duvarında hasara sebep oldu.

 

Gösteriler devam ederken Kerbela'daki konsolosluk binası önündeki İran bayrağı indirildi. Yerel basın konsolosluk çalışanların ve diplomatların binanın arka kapısından kaçtığını duyurdu.

ABD Başkanı Donald Trump, dün gece yaşanan şiddet olayının görüntülerini 66 milyonu aşkın takipçisine yorum yapmadan paylaştı.

 

YAZDIR
YORUMLAR 4
 • selam 3 ay önce Şikayet Et
  artık kendilerini gizlemiyorlar
  Cevapla
 • Yakup 3 ay önce Şikayet Et
  Ne yorumu,biz yaptık demiş işte. Daha ne diyecek. Sonunuz çok beter olur inşaallah. Açlıktan birbirinizi yiyesiniz siyonistler
  Cevapla
 • Murat 3 ay önce Şikayet Et
  Demokrasi getirdikleri yerlerin güzelliğini!!! göstermek içindir.
  Cevapla
 • Eren 3 ay önce Şikayet Et
  Demokrasi gelebilirdi aslında, hem unutma burası ortadoğu, burada gerçek anlamda demokrasi kurulamaz. Tuhaf olan nedense Irak'ı İrana teslim ettiler. Anlamadık gitti
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Dünyanın karşısına böyle çıktı! DSÖ, koronavirüste işe yarayan tek ilacı açıkladı
Dünya çalkanıyor! Koronavirüs paniği (26 Şubat 2020 Günün Önemli Gelişmeleri)