Balçiçek İlter'in görevine son verildi

Gazeteci Balçiçek İlter'in Habertürk'teki işine son verildi. Haberi gazeteci İlter sabah saatlerinde twitter'dan duyurdu.

 • GİRİŞ02.03.2013 13:20
 • GÜNCELLEME02.03.2013 17:39
Balçiçek İlter'in görevine son verildi

Habertürk Televizyonu'nda ''Söz Sende ve ''Karşıt Görüş'' programlarını sunan ve aynı zamanda Habertürk Gazetesi'nde köşe yazarlığı yapan Balçicek İlter, gazetedeki yazılarına son verildiğini açıkladı.

Sabah saatlerinde twitter'dan "28 şubat itibariyle gazete Habertürk'teki yazılarım sonlandırılmıştır. Soranlara, yorum isteyenlere sevgilerimle:) Ne diyebilirim arkadaşlar?'' twitini atan Balçicek İlter'in yazılarına niçin son verildiği ile ilgili bilgi verilmedi.

 

KAYNAKİHA

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar12

 • ramazan sarışınboğa 4 yıl önce Şikayet Et
  yaşlandıkça. medya uzaklaşır...
  Cevapla
 • MEHMET BODUR 4 yıl önce Şikayet Et
  YOZGATLI HAKLI, TÜRKÇÜLÜK YAPARAK PARA KAZANMALIYDI.... Hatta daha ileri giderek cumhuriyeti kuranlar gibi güneş dil teorisi geliştirip bütün dillerin Türkçeden geldiğini savunabilir, şen türkler diye bir kitap yazıp cukkayı doğrultabilirdi. MH (Masal-hamaset) takılmak lazım gazeteci hanım. Masal anlatıp hamesetçi takılın köşeyi dönün...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • YoZGATLIM 4 yıl önce Şikayet Et
  kürdcülük yaparak para kazananlardandi belkide ondandir. Bir cok gazeteci ve politikaci gibi buda bizim memleketimizde! kürtcülük yaparak gecimini saglamiya calisanlardandi belkide sebebi budur.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • hursit dilaver 4 yıl önce Şikayet Et
  balçiçek kıymetli ve dürüst bir yazardı bizim için.. türbanlı hanımlara da sıcak bakardı. dürüstdü. kasten 28 şubat seçildi demek. aşağıdaki yorumdan da emine hanıma saygısı olan bir yazardı. sevmiştik kendini. fatih altaylı niye böyle yaptı acaba. şu ist. baro başkanı epey konuşmuştu. reklam arasında şu balçiçeği de şutingen yap falan mı dedi acaba. bu işler belli olmaz. rüzgarın nerden eseceğini gazeteci milleti daha iyi bilir. yeni bir şey varsa önce onlar duyar.ben bazen talimhanedeki binanın kenarından geçerken bile haberden çok ilham alırım.. onun için dedim.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Müslüm 4 yıl önce Şikayet Et
  Normal. Programına çıkartmadığı BDP'li kalmamıştı..!
  Cevapla Toplam 15 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat