CHP'li Belediye Bakırköy'de ağaç kesti

Taksim Gezi Parkı'nda ağaçların kesilmesi nedeniyle başlayan olaylar sürerken, Bakırköy'de bulunan Millet Parkı'nda ise çok sayıda ağaç çevre düzenlemesi nedeniyle kesildi.

CHP'li Belediye Bakırköy'de ağaç kesti
CHP'li Belediye Bakırköy'de ağaç kesti
GİRİŞ 14.06.2013 18:57 GÜNCELLEME 15.06.2013 06:32

CHP'Lİ BELEDİYE AĞAÇLARI KESTİ

Önceleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan Bakırköy Kartaltepe Mahallesi'nde bulunan Millet Parkı, bir süre öne mahkeme kararıyla Bakırköy Belediyesi'ne geçti. Bakırköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ise parkta düzenlemeye gitti. Yapılan düzenleme nedeniyle parkta bulunan birçok ağaç kesilirken, yerlerine kaldırım taşları döşenmeye başladı.

VATANDAŞLAR TEPKİLİ

Gezi Parkı'nda ağaçların kesilmesi nedeniyle başlayan olaylar sürerken, Bakırköy'de ağaçların çevre düzenlemesine kurban edilmesi vatandaşların da tepkisini çekti. Mahalle sakini Fatma Aksoy, duruma tepki göstererek, "Ağaçlar kesildi. Plan hiç güzel değil beğenmiyoruz. Gelip belediye başkanımız 'arkadaşlar siz ne diyorsunuz diye bize sormalıydı. Biz parkta oturuyoruz devamlı. Şimdi ben oraya gidiyorum ama çok fena oldu. Projeyi de hiç beğenmedik. Çam ağaçları yok ve ağaçlar kesildiği gibi bir de yerlerine ağaç dikmeyi de düşünmediler. Başkanımız gelsin konuşalım" dedi.

CHP'li Belediye Bakırköy'de ağaç kesti
GALERİYE GİT
YAZDIR
YORUMLAR 51
 • SAMİ KAYA 4 yıl önce Şikayet Et
  bu bakırköy belediyesi çok zayıf iş bilmez. istanbulun neredeyse merkezi konumundaki bakırköy meydanı da rezalet. adam güzel bir meydan zemini yapar. aldığınız paralar nereye gidiyor????
  Cevapla
 • fahrettin çolak 4 yıl önce Şikayet Et
  YENİ KAMP SAHASI. Geziciler samimi iseler asıl eylemlerini Bakırköy'de hayata geçirmelidirler.3 milyara yakın ağacı toprakla buluşturan hükümeti haksız yere tenkit edeceklerine Bakırköy örneğine baksınlar.Objektif bakabilirlerse hakikati göreceklerdir...
  Cevapla
 • Kenan Şahin 4 yıl önce Şikayet Et
  Kes Kes Bitmez, As As Bitmez.... eee 50 milyon insanı asmak için 50 milyon ağaç lazım, şimdiden başlamak lazım işe...
  Cevapla
 • ahmet özurfalı 4 yıl önce Şikayet Et
  öz urfalı. arkadaşlar chp zihniyeti çok dürüst :) bunlar yalan söylemez :) kesinlikle çark etmez :) çok çevreciler :) birde çapulcular :)
  Cevapla
 • yedidağınaslanı 4 yıl önce Şikayet Et
  çevreci pabucu yarım gel bakırköye oynayalım . çevreci pabucu yarım gel Bakırköye oynayalım. Taksime yapışıp kalmayalım.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
G.Saray'ın yıldızı ilahiyle sahneye çıktı
Partilerin pusuladaki yerleri belli oldu