Antakya'da göstericilere polis müdahalesi

Antakya'nın Armutlu Mahallesi'nde Valilik binasına yürümek isteyen göstericilere polis müdahale etti.

Antakya'da göstericilere polis müdahalesi
Antakya'da göstericilere polis müdahalesi
GİRİŞ 19.07.2013 23:12 GÜNCELLEME 19.07.2013 23:12
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Hatay'ın merkez Antakya İlçesi'nde Taksim Gezi Parkı protestoları esnasında hayatını kaybedenleri anmak için yürüyüş yapmak isteyen gruba polis izin vermeyerek 'dağılın' uyarısı yaptı. Grubun polise taşla karşılık vermesi üzerine polis tazyikli su ve biber gazıyla müdahalede bulundu.

Akşam saatlerinde Armutlu Mahallesi'nde toplanan bir grup, Taksim Gezi Parkı prostoları sırasında hayatlarını kaybedenler için Valilik binasına kadar yürüyüş yapmak istedi. Gündüz Caddesi girişinde polis barikatıyla karşılan grubun yürüyüşüne izin verilmedi. Polisin 'dağılın' uyarılarına taşla karşılık veren gruba, polis tazyikli su ve biber gazıyla müdahale etti. Müdahale sonrası ara sokaklara kaçan göstericilerle ile polis arasında çatışmalar devam ediyor.

KAYNAK: DHA
YAZDIR
YORUMLAR 4
 • mustafa akgedik 5 yıl önce Şikayet Et
  aşşağıdaki yorumcular.. halit hakan menesh... dediklerinize aynen katılıyorum ancak bir şartla.. eşitlik ve adalat olması için.. önce pkk lılara ceza vereceksin onların yakıp yıktıklarının parasını tahsil edeceksin.. verdiğimiz şehitlerin hesabını soracaksın pkk ya boyun eğmeyeceksin.. sonra bunların hesabını soracaksın.. pkk ya hesap soramıyorsan büyük devlet değilsindir o zaman bunlarada hesap soramazsın.. haksızmıyım..
  Cevapla
 • MenesH 5 yıl önce Şikayet Et
  Bence tek tek asıllarına gönderilsin.... Ülkenin huzuruna kastedenlere huzur vermeyeceksin. Hepsini teker teker toplayıp, kamuda çalşıanların işine son, esnaf olanların ruhsatlarına iptal, özel sektörde çalışanlara işten atılma cezası verecen ekmeksiz kalınca azmazlar beldi. Çünkü bunların çoğu tokluktan böyle yapıyor. Aç olsalar yapmazlar, zenginlikten şımarıp azmışlar...
  Cevapla
 • hakan beyaz 5 yıl önce Şikayet Et
  esat yanlısı aleviler..... hatay da bir kısım aleviler halen esatın etkisinde...Allah şuur versin...
  Cevapla
 • HalitBinVelit 5 yıl önce Şikayet Et
  bu eylemcileri yakalayıp tek tek 50 -100.bin TL ceza kesilsin..... bakın bir daha sokaklara dökülüyorlarmı?....
  Cevapla
DİĞER HABERLER
DAEŞ'in canlı bomba talimatı ortaya çıktı
Trump yine tehdit etti: Bu onların sonu olur