DHKP-C‘nin İngiliz ajanının mesleği şaşırttı

Adliyede savcıyı şehit eden teröristlerle bağlantısı ortaya çıkan İngiliz ajanın mesleği şaşırttı.

DHKP-C‘nin İngiliz ajanının mesleği şaşırttı
DHKP-C‘nin İngiliz ajanının mesleği şaşırttı
GİRİŞ 21.04.2015 08:21 GÜNCELLEME 21.04.2015 08:29
Bu Habere 17 Yorum Yapılmış

Terör örgütü DHKP-C’ye yönelik operasyonlarda gözaltına alınan Alman uyruklu İngiliz Kaczynsk'in ajan olduğu, cezaevinde de kendisini imam olarak tanıtıp ajan aradığı anlaşıldı.

Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit edilmesinin ardından terör örgütü DHKP-C'ye yönelik düzenlenen operasyonlarda gözaltına alınan ve çıkartıldığı mahkemece tutuklanan Alman uyruklu İngiliz vatandaşı Stephan Shak Kaczynsk'ın İngiliz ajanı olduğu belirlendi.

Kaczynsk'ın İngiliz ajanı olduğu, Göteborg ve Maristat Cezaevi'nden arkadaşı İ.K.'nın polise yaptığı ihbarla ortaya çıktı.

2010 yılında Stephan Shak Kaczynsk'ın beraber kaldıkları cezaevinde imam olduğunu ve kendisine İngiliz ajanlığı teklifinde bulunduğunu söyleyen İ.K. fotoğraflarını görünce tanıdığını ifade etti.

Akşam

YAZDIR
YORUMLAR 17
 • abdurrahman Serdar . 4 yıl önce Şikayet Et
  Merkel ve camerun ile görüşmesi, özgürlüğünü tanımak gerek.O zamana kadar da takım arkaaşlarını bulup yanına getirmeli İ Bu görüşme sağlanırsa, belki, soykırım iddiasından vazgeçer ! Yahudi dostu ! Merkel
  Cevapla
 • Issız Acun 4 yıl önce Şikayet Et
  Hem ingiliz hem alman. Bir insanın başına gelebilecek en berbat şey.
  Cevapla
 • NurYolu 4 yıl önce Şikayet Et
  başarılı olmak istiyorsak demokrasi basın özgürlüğü yalanlarına son verecez ülkemizde ne kadar ulusal yazılı görsel yayın yapan gazete tv varsa lisanslarını ipdal edicez ve sınır dışı edicez cnn neden 21 saat canlı yayın benüm ülkemde yapabiliyorki şimdi bu ajanı biz bırakırsak demekki arala büyük biritanyanın marabasıyız yok buna gereken dersi verirsek ve benim ülkemde at koşturamazsınız lan dersek ve bunu tutuklarsak mahkemesinide 1 yıl ertelersek demekki artık ayaklarımızın üstüne durabiliyoruz
  Cevapla
 • ismail 4 yıl önce Şikayet Et
  Alman uyruklu ama ingiliz... İngiliz ama adı Kaczynsk...
  Cevapla
 • hüseyin şahin 4 yıl önce Şikayet Et
  Nerede bir pis iş altından ingiliz çıkıyor. Ülke olarak bunlara diyecek bir çift söz, yapılacak bir iş yok mu?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Galatasaray'da iki ayrılık! Resmen açıklandı
21 Ağustos Günün Önemli Gelişmeleri