ABD gazetesinde FETÖ rezaleti! Bu neyin mesajı?

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde Amerikan Wall Street Journal gazetesi, FETÖ lideriyle yaptığı röportajla yeni bir skandala imza attı.

ABD gazetesinde FETÖ rezaleti! Bu neyin mesajı?
ABD gazetesinde FETÖ rezaleti! Bu neyin mesajı?
GİRİŞ 15.07.2017 15:16 GÜNCELLEME 15.07.2017 16:07

ABD'nin en çok satan gazetesi Wall Street Journal, 15 Temmuz darbe girişimin yıl dönümünde FETÖ lideriyle yaptığı röportajı yayınladı. Gazete kullandığı fotoğraflarla adeta FETÖ'nün değirmenine su taşıdı.

TÜRK HALKINA HAKARET

Wall Street Journal gazetesine konuşan Gülen, darbe girişimine hiç karışmadığını iddia etti. Türkiye’yi hedef alan açıklamalar yapan Gülen, Türk halkına da hakaret etti. Gülen, ‘Türk toplumunun bazı kesimleri düşünme yeteneğini kaybetti” dedi.

Gülen için ‘saygıdeğer’ ve ‘saygın’ ifadelerini kullanan Wall Street gazetesi Gülen’in ılımlı İslam için önemli bir güç olduğunu savundu. 

FETÖ'CÜLERE MESAJ!

Röportajda kullanılan fotoğraflardaki detaylar açıkça FETÖ üyelerine mesaj niteliği taşıyor. 

SECCADEYE AYAKKABIYLA BASTI

Ayakkabılarıyla seccadeye basan FETÖ lideri, dini gelenekleri ayaklar altına alırken odadaki televizyondaki yazı ise tam bir ihanet vesikası.

ŞEHİT KELİMESİNİ KULLANMADI

15 Temmuz darbecisinin planlayıcısı olduğu halde 15 Temmuz'u sözde kınayan bir mesaj da yayınlayan FETÖ elebaşının mesajında bir kez bile şehit kelimesini kullanmaması da gözlerden kaçmadı.

İşte sosyal medya kullanıcılarının büyük tepki gösterdiği o fotoğraflar:

 

YAZDIR
YORUMLAR 455
 • izmir 9 ay önce Şikayet Et
  amarikada gülenin tedavisi hiç bitmiyor 25 yıldır apoyu verip güleni aldılar takas ettiler hoca dediler alim dediler büyük sünnetlerden sakal yok-evlilik yok parası ve boş vakti olduğu halde hacca gitmiyor.foyası önceden ortaya çıktı birde ilk islami darbesi lailahe illlah diyen cennete gider demesiydi.muhammeden resulullahı söylemiyordu.İmanın şartı allaha iman etmeyi söyleyip peygambere imanı efendimizi haşa es geçiyordu,kelimei tevhidi kafasına göre yarım okuyup milletin kafasını karıştırdı
  Cevapla
 • HOCA NASRETTİN 9 ay önce Şikayet Et
  seccadeye basmakla islamı ayaklarının altına aldığını ifade ediyor ve gerçek yüzünü yansıtıyor. duvarda iki farklı saat var ve farklı zamanları gösteriyor.
  Cevapla
 • birisi 9 ay önce Şikayet Et
  seccadeyi çiğnemiş edepsizce. Namazın hakiki sahibi olan Allahu teala bir gün gelir; seni de böyle ayaklar altında çiğnetir.
  Cevapla
 • hasan 9 ay önce Şikayet Et
  şöyle namaz kılarken çek panpa millet namaz kıldığımı sansın
  Cevapla
 • Abd 9 ay önce Şikayet Et
  وَمَكَرُواْ وَمَكَرَ اللّهُ وَاللّهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ Onlar tuzak kurdular. Allah da tuzak kurdu. Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Kırmızı listedeki terörist öldürüldü
TSK Cinderes'e kurdu! Böyle görüntülendi