15 yaşında şehit düşen Eren Bülbül iyi ki varsın

Sivil toplum örgütleri, insan hakları savunucuları, PKK'ya katılan bir terörist kıza gösterdikleri sevgi selini Eren'den esirgiyor, niye?

GİRİŞ 12.08.2017 09:49 GÜNCELLEME 12.08.2017 09:57

Trabzon'dan dün acı haber geldi. Maçka İlçesi kırsalında Köprüyanı Mahallesi Vazelon Manastırı yakınlarında dün güvenlik güçleri ile bir grup PKK'lı terörist arasındaki çatışma çıktı.

15 YAŞINDAKİ EREN ŞEHİT DÜŞTÜ

Çatışmada Jandarma Başçavuş Ferhat Gedik, kaldırıldığı KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'nde şehit oldu. 15 yaşındaki Eren Bülbül isimli gencin ise PKK'lı teröristleri girdikleri bir evden erzak çalarken görüp güvenlik güçlerine haber verdiği ortaya çıktı. Eren Bülbül, PKK'lıların girdiği evi göstermek için güvenlik güçleriyle giderken terörist kurşunlarına hedef oldu ve şehit oldu.

YAKINLARI FENALIK GEÇİRDİ

15 yaşındaki Eren Bülbül’ün yakınları, acı haberi alınca gözyaşlarına boğuldu, sinir krizleri geçirdi. Acil servis önünde fenalaşan aile fertlerine, sağlık görevlileri müdahale etti.Çok sayıda çevik kuvvet polisi de hastane önünde güvenlik önlemi aldı.

KIRMIZI FULARLI KIZA GÖSTERİLEN HASSASİYETTEN ESER YOK

Gezi eylemleri sırasında taktığı kırmızı fularıyla fenomen haline gelen bir genç kız, ilerleyen zamanda terör örgütü PKK'ya katılıp silah kuşanmış ve Türkiye'ye karşı hain eylemlere katılmıştı. Aynı genç kız terör örgütü PKK adına bir başka terör örgütü DEAŞ'la girdiği çatışmada ölmüş, günlerce sivil toplum kuruluşları ve insan hakları dernekleri bu kızı gündemde tutmuştu.

15 yaşında, hayatının baharında toprağa düşen Trabzon'un yiğidi Eren Bülbül içinse, aynı insan hakları kuruluşları tenezzül edip PKK'ya bir kınama bile yayınlamıyor.

YAZDIR
YORUMLAR 179
 • Baran 1 ay önce Şikayet Et
  Allah rahmet eylesin cansın üzüldüm...
  Cevapla
 • laila 11 ay önce Şikayet Et
  İyiki varsın eren yavrum Allah annene babana sabırlar versin mekanın cennet olsun
  Cevapla
 • Yusuf66 11 ay önce Şikayet Et
  RÀBBIM gàni gàni rahmet eylesin mekani yurdu cennetul firdevsi àla olsun.
  Cevapla
 • Tsli 11 ay önce Şikayet Et
  Kardeşlerin seninle Eren bu yaz gelemiyorum memlekete ama İnşallah birgün kabri ziyaret etmek nasip olur bana da
  Cevapla
 • ÇAYCI 11 ay önce Şikayet Et
  Yiğidim yatağın CENNET olsun, gözün arkada kalmasın. Toprak uğrunda ölen varsa VATAN dır...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İpek ve 20 hain subay kapana sıkıştı!
Milli teknolojiye iki soluklu plan