Kemal Kılıçdaroğlu'na anladığı dilden cevap!

AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, Niğde'de partisinin 6. Olağan İl Kongresi'nde konuştu.

 • GİRİŞ13.01.2018 14:41
 • GÜNCELLEME13.01.2018 15:13
Başbakan'dan Kılıçdaroğlu'na: Ağzımı açtırma...

AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, partisinin Niğde 6. il kongresine katıldı. 

Başbakan Yıldırım özetle şöyle konuştu:

AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Yıldırım: "Türkiye, milli mutabakatla, ittifakla gücünü birleştirmeye, büyümeye devam edecektir. Başkalarının yıkıcı ve eleştiri dolu eylemleri, bizi asla yolumuzdan çevirmeyecek.

KILIÇDAROĞLU'NA EGE ADALARI CEVABI

Yıldırım: (CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu) Bugün konuşmasında diyor ki 'Benim efendim sözüm var, adaları geri alacağım.' 'Adalar bizim mi, Yunanistan'ın mı?' diye soru soruyor. Sen o soruyu bize soracağına git de zamanında bu adaları teslim edenlere sor. Bu adalar ne zaman teslim edildi oraya? Onun hesabını, git de bu adaları onlara teslim edenlere sor. Ağzımı açtırma bak, konuştum mu altından kalkamazsın.

Türkiye'nin güney sınırlarından ülkemize, insanımıza yapılan saldırıların, tacizlerin elbette karşılıksız kalmayacağını cümle alem bilmelidir. Bu ülkeye içeriden ve dışarıdan terör marifetiyle zarar vermek isteyenler, misliyle karşılığını alacaktır.

Yıldırım: Patatesin merkezi Niğde. Bunu biliyoruz. 2018'de yapacağımız destekleri, 2017'nin tam iki katına çıkaracağız. Hiç merak etmeyin, patatesiniz yerde, depoda kalmaz. Geçen sene 2 milyon lira destek vardı, bu sene 4 milyon olacak." dedi.

 

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar7

 • MURAT 3 gün önce Şikayet Et
  keçi adası lozanda türkiyeye verildi. yunan bakan ne dedi gücünüz yetiyorsa gelin alın. bu nedemek ben gasp ettim diyor.niye hedef saptırıyoruz? bal gibi işgal edilmiş ada..
  Cevapla
 • sahin 3 gün önce Şikayet Et
  sagir sultan biliyor chp adalari lozanda teslimetti lozandaki antlasmayi sokaktaki cocuk bile imzalasa yeni bir devlet kurabilirdi chp devam etseydi tc diye bir devletten soz edemezdik basin medya bu kadar genis olsaydi millet lozani yemezdi yalan vaadlerle ulke kuruldu inat edenin kellesi gitti uyan osmanli torunlari sedade gelin
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Alperen 3 gün önce Şikayet Et
  Havaalani istiyoruz. Hizli tren istiyoruz.fabrika istiyoruz .simdiden tesekkur ederiz.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • pusula 3 gün önce Şikayet Et
  agzımı açtırma ne demek? gelin bir programda tartışalım diyor kılıçdaroglu , hiçbiriniz gitmiyorsunuz. biriniz gidip açsanız ya agzınızı...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • murat 3 gün önce Şikayet Et
  kılıçdaroğlu muhatap alınacak biri midir ki gidip onunla tartışma ortamı oluştursunlar.Düşmana gerek yok chp gibi bir zihniyet varken
  Toplam 4 beğeni
 • ahmet 3 gün önce Şikayet Et
  helal olsun basbakanim
  Cevapla Toplam 2 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat