Mirgün Cabas'tan Türkiye'ye dolar tehdidi!

Yıllarca Türkiye'de kendini bağımsız gazeteci diye tanıtan Mirgün Cabas, küresel bir ekonomik saldırı altında olan Türkiye'yi dolar ile tehdit etti. Cabas, doların düşmesi karşılığında derhal Papaz Brunson, Osman Kavala, Enis Berberoğlu ve Demirtaş gibi ajanlıkla suçlanan isimlerin serbest bırakılmasını istedi.

Mirgün Cabas'tan Türkiye'ye dolar tehdidi!
Mirgün Cabas'tan Türkiye'ye dolar tehdidi!
GİRİŞ 10.08.2018 09:10 GÜNCELLEME 10.08.2018 09:10
Bu Habere 373 Yorum Yapılmış

Türkiye'ye düzenlenen ekonomik saldırının hedefini terör destekçisi Mirgün Cabas itiraf etti. Cabas, doların düşmesi için sadece papaz Brunson'ın değil, diğer ajanların ve üst akıl tetikçilerinin de serbest bırakılmasını istedi.

TETİKÇİLERİN SÖZCÜLÜĞÜNE SOYUNDU

 

 

Cabas, Batı'nın ağzıyla konuşup, ajanların, teröristlerin, tetikçilerin serbest bırakılmasını istedi. Savcı Selim Kiraz’ı öldüren DHKP-C’lilere kol kanat geren, Beşiktaş saldırısı sonrası Türkiye’yi ‘güvensiz ülke’ ilan eden tetikçi Cabas, bu kez ekonomik saldırı sonrası sahneye çıktı. Sözcülüğünü yaptığı küresel sermaye ve ABD’nin, ‘pazarlık şartlarını’ Twitter’dan sıraladı. Dolardaki artışın nedeninin siyasi olduğunu bir kez daha gözler önüne seren Cabas, papaz Bronson’ın ABD’ye iade edilmesinin ‘yetmeyeceğini’ söyledi. 

KÜRESEL PLANLARI AÇIK ETTİ

Açık açık ‘Osman Kavala, Enis Berberoğlu ve Selahattin Demirtaş serbest bırakılmadan’ ekonomik saldırının durmayacağını duyurdu. Cabas, “Doların düşmesini istiyorsanız papazı bıraktığınız gün Osman Kavala'yı, Enis Berberoğlu'nu, Demirtaş'ı ve diğerlerini de bırakın” diyerek üst aklın Türkiye üzerindeki hesaplarını açık etti.

YAZDIR
YORUMLAR 373
 • erzurum 6 ay önce Şikayet Et
  devletimizin yanındayız.kimin elinden ne geliyorsa yapsın.vız gelir.
  Cevapla
 • Abdu 6 ay önce Şikayet Et
  Baş üstüne
  Cevapla
 • pasa 6 ay önce Şikayet Et
  Sen git abd de calis
  Cevapla
 • abc 6 ay önce Şikayet Et
  Taş yeriz ama boyun eğmeyi. Nokta
  Cevapla
 • BAĞIMSIZ 6 ay önce Şikayet Et
  serbest bırak abd nin Ortadoğu planına boyun et vatanın yarısını hatta çoğunluğunu böl sonra yok ol.boyun eğmeyeceğiz yanındayız BAŞKAN...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İstanbul Boğazı'nda muhteşem görüntü! Köprüyü adeta yuttu!
Ünlü ilahiyatçılar noktayı koydu: Sigara haramdır ama...