Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Dersimizi çalışıyoruz

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, Hatay Valiliğini ziyaret etti. Eğitim durumuyla ilgili değerlendirme yapan Selçuk, "Biz Milli Eğitim Bakanlığı olarak dersimizi çalışıyoruz, ödevlerimizi yapıyoruz ve daha da başarılı olabilmek için de yerinde gözlemler yaparak, istişarelerde bulunarak bir takım çalışmaları önemsiyoruz" diye konuştu.

Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Dersimizi çalışıyoruz
Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Dersimizi çalışıyoruz
GİRİŞ 12.01.2020 14:01 GÜNCELLEME 12.01.2020 14:01
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Milli Eğitim Bakanlığı olarak dersimizi çalışıyoruz, ödevlerimizi yapıyoruz ve daha da başarılı olabilmek için de yerinde gözlemler yaparak, istişarelerde bulunuyoruz" dedi.

Bakan Selçuk, Hatay Valiliğini ziyaretinde Milli Eğitim Bakanlığı olarak derslerine çalıştıklarını, başarılı olabilmek için de gözlemler yaptıklarını söyledi. Hatay’ın eğitim meselesini masaya yatırmak ve Hatay’daki eğitimin çok yönlü değerlendirilmesi konusunda görüş alışverişinde bulunmak için burada bulunduklarını ifade eden Bakan Selçuk, "Hatay’da yapılacak bütün eğitim faaliyetlerinin sadece eğitim alt yapısı bakımından değil aynı zamanda eğitimin kalitesinin de yükselmesine hizmet etmesi meselesidir. Bu nedenle tüm ilçeler dahil olmak üzere Hatay’da eğitim meselesini yükseltmek ve çocuklarımızın geleceğe daha umutlu bakmaları konusunda gerekli tüm tedbiri almak vazifemizdir. Biz Milli Eğitim Bakanlığı olarak dersimizi çalışıyoruz, ödevlerimizi yapıyoruz ve daha da başarılı olabilmek için de yerinde gözlemler yaparak, istişarelerde bulunarak bir takım çalışmaları önemsiyoruz. Yerinde arkadaşlarımızla beraber yaptığımız değerlendirmeler, çok daha somut planlar yapmamızı sağlıyor. Bu nedenle burada yapılan çalışmaların verimli olabilmesi için de elimizden geleni yapıyoruz. Hatay’da ki hayırseverlerle, sivil toplum kuruluşları ile ve Hatay’ın tüm temsilcileri ile bir araya gelip onlarla neler yapılabileceğini değerlendirmenin de ayrı bir boyut kazandırdığını söylemek isterim. Ben buradaki çalışmalar da emeği geçenlere özel teşekkürlerimi sunmak isterim. İnşallah bundan sonra da Hatay bizim takibimizde ve burada gereken her türlü ihtiyaçlar konusunda daha yüksek farkındalıkla elimizden geleni yapacağız" dedi.

Açıklamanın ardından Hatay Valiliğinde, kurum müdürleri ve hayırseverler ile basına kapalı toplantı gerçekleştirildi.

KAYNAK: İHA
YAZDIR
YORUMLAR 4
 • erciyas 1 ay önce Şikayet Et
  zorunlu eğitimin süresini 6 yıla indirdiğimiz zaman başarı zaten gelecek. Zorla öğrenci tutuyoruz okullarda
  Cevapla
 • Arkut 1 ay önce Şikayet Et
  Sayın bakanım Allah yolunuzu açık etsin, inşallah eğitimde sizlerle çok daha güzel günler görürüz
  Cevapla
 • öğretmen 1 ay önce Şikayet Et
  milli eğitim bakanı ziya Selçuk çok fit biri bunu nasıl başarmış . ayrıca çok başarılı bi bakan
  Cevapla
 • Serkan 1 ay önce Şikayet Et
  Adamın fit liginden bize ne ne iyiliğini gördük
  Cevapla
DİĞER HABERLER
'Ali Koç'a yapılan hatadır, dostum dediği insan...'
4 ton parasıyla bakın ne satın aldı