İstanbul'da metro seferlerinde aksama

İstanbul'dan son dakika haberi! Şehirde metro seferlerinde teknik arıza nedeniyle aksama meydana geldi. Yenikapı-Atatürk Havalimanı ve Yenikapı-Kirazlı metro hattında arıza nedeniyle, Yenikapı-Aksaray istasyonları arasında seferlerde gecikme yaşandı. Aksama nedeniyle bazı duraklarda yoğunluk oluştu. Teknik arızanın yaklaşık 1 saatlik sürenin ardından giderilmesiyle seferler normale döndü.

GİRİŞ 20.02.2020 08:59 GÜNCELLEME 20.02.2020 10:22
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

İstanbullular sabah saatleri itibarıyla metro ulaşımında sıkıntı çekiyor.

Metro İstanbul'dan yapılan açıklamada, "M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı ve M1B Yenikapı-Kirazlı metro hattında teknik bir arıza nedeniyle, Yenikapı-Aksaray istasyonları arasında seferlerimizde gecikme yaşanmaktadır" denildi. Arızanın giderilmesinin ardından seferler normale döndü.

M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı ve M1B Yenikapı-Kirazlı metro hattında teknik bir arıza nedeniyle, Yenikapı-Aksaray istasyonları arasında seferlerde gecikme yaşandı. Aksama nedeniyle bazı duraklarda yoğunluk oluştu. Sabah saatlerinde işe ve okula gitmek isteyenler uzun süre duraklarda bekledi. Yaklaşık 1 saat süren arızanın giderilmesinin ardından M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı ve M1B Yenikapı-Kirazlı metro hattında seferler normale döndü.

KAYNAK: İHA
YAZDIR
YORUMLAR 9
 • dursun 1 ay önce Şikayet Et
  marmarayda bir sıkıntı var kaç defa üsküdardan yeni kapıya gidene bindimse,sirkeciden sonra raylarda bir sorun var vagon raydan çıkacakmış gibi sallanıyor .bir diğeride sirkeciden sonra birkaç metre boşa alınan vitesli araba gibi önceki hızıyla gidiyor sonra ani gaza yüklenilmiş gibi hareket hızlanıyor. bazan hakikaten çoook kalabalık çindeki istif gibi oluyor başardın istanbul patates soğan ucuzladı ama aldığın hizmet dahada düştü. mutlumusunuz baylar baayaanlar.
  Cevapla
 • C.Türk 1 ay önce Şikayet Et
  Eee Malum İstanbulda artık Chp var İmamoğlu var? İstanbulda her Hizmet aksamaya mahkum? :)
  Cevapla
 • C.Türk 1 ay önce Şikayet Et
  Sebep İstanbulu imamoğlu ile Kazanan Chp,dir Çünkü Chp ; Türkiye Genelinde Belediye Hizmetlerinde çok kötü! Belediyedeki her işin Uzmanı kişilerin hepsi çıkarıldı yerlerine Belediye işlerinden anlamayan kişiler dolduruldu.
  Cevapla
 • hasan 1 ay önce Şikayet Et
  ulan ekrem ne uğursuzsun
  Cevapla
 • hasan 1 ay önce Şikayet Et
  ulan ekrem ne uğursuzsun
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Günün gazete manşetleri
Son dakika haberi: ABD'de şoke eden gelişme! Resmen duyurdu, son çare...