Rüyada Atatürk’ü görmenin anlamı!

Rüyanızda Gazi Mustaf Kemal Atatürk'ü mü gördünüz? Önce "hayrolsun inşalllah" diyelim ve geçelim anlamına... Bu rüyaların birden fazla anlamı var; bir "dua" mesala!

Rüyada Atatürk’ü görmenin anlamı!
Rüyada Atatürk’ü görmenin anlamı!
GİRİŞ 08.04.2012 10:45 GÜNCELLEME 08.04.2012 10:45

Aysun Yazıcı'nın haberi

Rüyanızda Atatürk’ü mü gördünüz... Hemen internetteki bir rüya tabirleri sitesine gidin. Sitelere göre rüyasında Atatürk’ü çalışırken görenler inisiyatif kullanacak, rüyasında Atatürk’le konuşanlar ise onun yolundan yürüyecek

Eğer rüyanızda Atatürk’ü gördüyseniz, şaşırmayın, heyecanlanmayın; çünkü bu rüya öncelikle “Çağdaş Türk insanı” olduğunuzun göstergesi. Eğer Atatürk’ü çalışırken gördüyseniz; bu insiyatif kullanma, yetki güç ve kontrol yeteneklerinizi ifade ediyor, yani gelişiminizin göstergesi. Eğer onunla konuşuyorsanız, bu da kişisel düşüncelerinizin Atatürk’ün düşünceleriyle örtüştüğünün ifadesi olurken, rüyalarınızda sürekli Atatürk ile birlikteyseniz bunun anlamı ise “onu çok özlediğiniz.”

Siz Atatürk’ü özlediniz

Bütün bu yorumların ayrıntılı açıklamaları ve daha fazlası için ise “Atatürk’ü rüyamda gördüm” yazarak Google’a bir tık yapmanız gerekiyor. Rüya tabiri ile ilgili internet sitelerinde “Atatürk’ü rüyamda gördüm” çok popüler bir başlık. Bu başlık altında çok çeşitli rüya tabirleri yapılıyor.

Rüyanızda Atatürk’ü sık sık görüyor ve konuşuyorsanız, endişelenmeyin şanslısınız. Bu rüyalar güç, kararlılık, ülkesini ve milletini sevmek, devrimcilik, çağdaşlığın işareti.

Eğer bu rüyaları sık sık görüyorsanız; utanmayın, sıkılmayın, bu da Atatürk’ün düşünce ve uygulamalarını özlediğinizin apaçık işareti.

Rüyada Atatürk’ü çalışırken görmek; inisiyatif kullanma, yetki, güç ve kontrol yeteneklerinizi ifade eder. Bu yönde gelişiminizin göstergesidir. Rüyada Atatürk ile görüştüğünüzü, konuştuğunuzu görmek; kendi kişisel görüş ve düşüncelerinizin, Atatürk’ün fikirleri ve uygulamaları ile olan benzerliğini ifade eder. Alternatif olarak Atatürk’ün fikir, düşünce ve uygulamalarını özlediğinizi gösterir. Ayrıca kendi kişisel görüş ve düşüncelerinizin, Atatürk’ün fikirleri ve uygulamaları ile olan benzerliğini ifade ediyor.

Belki de dua istiyordur?


Fakat, son bir sorun kaldı, ya bu yorumlar da sizi tatmin etmediyse? O zaman bir başka siteye girebilir ve şu yorumu dikkate alabilirsiniz, “Bizim size tavsiyemiz rahmetlinin sizden dua beklediği yönündedir. Veya uykuya dalmadan önce Atatürk’ ü çok düşündüyseniz belki de ondandır. Ama siz yine de bir dua edin.”

Taraf

YORUMLAR 15
 • özge 2 ay önce Şikayet Et
  Rüyamda Atatürkün kimsenin bilmediği 7-8 yşlarında kendisine çok benzeyen bir kızının olduğunu gördüm kızdan haberdar olanlar kızı kaçırmak falan istiyordu haydi hayırlısı
  Cevapla
 • hikmet. ulutas 1 yıl önce Şikayet Et
  ruyamda ataturku gordum cok güzel. sohbet. ettik sonradabenim omuzuma vurdu
  Cevapla
 • Ece yılık 1 yıl önce Şikayet Et
  Rüyamda Atatürk babamdı ama ölmüştü ve ben onu bulmaya çalışıyordum çok ıssız korkunç yerlerden geçerek ve geçtiğim köprü kırıktı
  Cevapla
 • Merve akar 2 yıl önce Şikayet Et
  Rüyamda mustafa kemal atatürkün elini öpüyorum
  Cevapla
 • emine 2 yıl önce Şikayet Et
  Mustafa Kemali rüyada görmek
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Rudaw'dan kritik iddia! PKK'lı yönetici öldürüldü
ABD harekete geçti: FETÖ'ye FBI darbesi!