Elif dizisine büyük jest yaptı!

Elif dizisinin beğeniyle dinlenen jenerik müziği Sürgün, dizinin üçüncü sezonuna özel olarak hazırlanan yeni versiyonu ile dijital müzik platformlarındaki yerini aldı.

GİRİŞ 20.12.2016 15:13 GÜNCELLEME 20.12.2016 16:34

Herkesin kendi hayatından parçalar bulduğu, ekranların sevilen günlük dizisi Elif konusu kadar dillere dolanan Sürgün adlı jenerik müziğiyle de izleyicilerin beğenisini kazanıyor.

Ünlü Aranjör Korhan Nart tarafından hazırlanan jenerik  ayrıca popüler video platformu YouTube üzerinde aldığı 1 milyondan fazla görüntülenme ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Nart, kendisine sosyal medya üzerinden gelen yoğun istekler üzerine Sürgün için müzik dünyasının ünlü isimleri ile birlikte yeni bir versiyon hazırladı.

“Oyuncuların Hikayelerinden Etkileniyorum”

Küçük bir kızın yürek burkan öyküsünü anlatan Elif’in sevilen çifti Zeynep ve Selim’in olduğu sahnelerde duyulan Sürgün adlı jenerik müziğin yeni versiyonunu hazırlayan Korhan Nart, “Dizi müziklerini oluştururken oyuncuların hikayelerinden ve onların bende yarattığı duygulardan etkileniyorum.” şeklinde konuştu. Yeni jenerik müziğini hazırlarken aralarında Toygar Işıklı, ünlü gitarist Ferhat Hasanoğlu ve İstanbul Strings Keman Grubu üyelerinin de olduğu pek çok başarılı isimle birlilte çalışan Nart şu anda Elif dizisi için yeni bir jenerik müzik üzerinde de çalışıyor. Sürgün ise yeni versiyonu ile iTunes ve Spotify başta olmak üzere pek çok müzik platformunda yerini almış durumda.  

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19:50’de Kanal 7’de…

 

KAYNAK: HABER7
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Ahmet Hakan'dan bomba sözler: Olası darbeyi ilk onlar engelleyecek
İkinci rapor ortaya çıktı! ABD, Türkiye'yi eline almak için şeytani planı devreye soktu