Diriliş Ertuğrul dizisinden Engin Altan Düzyatan ayrılıyor mu? (Açıklaması)

TRT 1 ekranlarının sevilen dönem dizisi Diriliş Ertuğrul 4.sezon ilk fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 92.bölüm fragmanı ile birlikte Engin Altan Düzyatan diziden ayrılıyor mu soruları sorulmaya başlandı.

 • GİRİŞ17.10.2017 09:39
 • GÜNCELLEME17.10.2017 09:39
Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı

Başrolünde Engin Altan Düzyatan'ın yer aldığı TRT 1'in en çok izlenen dizisi olan Diriliş Ertuğrul yeni sezonuna sayılı günler kaldı. 4 sezon tanıtımının yayınlanması ile birlikte gözler Diriliş Ertuğrul 92.bölümüne çevrildi. Günlerdir merakla bekleyen izleyiciler Ertuğrul'un yeni sezon tanıtımında yer almaması üzerine "Engin Altan Düzyatan" diziden ayrılıyor mu? sorularını sormaya başladı. İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ve tüm merak edilenleri...

ENGİN ALTAN GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE AÇIKLAMIŞTI

Zaman zaman diziden çıktı haberlerinin asılsız olduğunu söyleyen Engin Altan Düzyatan,''Bu haberlerin bizimle alakası yok. Birileri benim diziden çıkmamı istiyor herhalde. Ben diziden çıkmıyorum, önümüzdeki sezonda da oynamaya devam edeceğim. Hayalim oyuncu olmaktı ve tiyatro yapmaktı. Ben aşık olduğum mesleği yapıyorum. Diriliş öncesi en büyük dönüm noktası olarak gördüğüm', Bir Bulut Olsam' dizisi var, film olarak da Anadolu Kartalları'nın benim için yeri çok başkadır. Geçmişe dönüp baktığımda keşke bu yapımda oynamasaydım dediğim bir proje yok. Ama bir önceki bölümü izlediğimde keşke bu sahneyi böyle oynasaydım dediğim oluyor zaman zaman'' ifadelerini kullandı..

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ SEZON FRAGMANI

YENİ SEZONUN İLK BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Ertuğrul beyin yaralanmasını öğrenen Kayı obası baskın yapılan yere gelir. Herkes olayın şokunu yaşar ve Ertuğrul beyin naaşını ararlar. Ardından Ertuğrul beyin naaşı obaya getirilir.

Herkes çok üzgün olayın şokunu atlatamamıştır. Saadettin Köpek her zamanki gibi hainlik peşindedir. Ertuğrul Beyin naaşı bulunmuş diye bir Alp'e haber verir ve Emir Saadettin oh çeker.

Ares: Ertuğrul'un ölümü bütün Türklere ibret olacak. Ya Anadolu'dan defolup gidecekler yada hepsi Ertuğrul gibi kılıçtan geçirilecek der.

Sultan, Turgut Alp'e vazife verir. Bu tuzağı kimin kurduğunu öğrenmek için Turgut Alp, Alpleriyle yola çıkar.

Her ne kadar öldü düşünülse de Ertuğrul bey tarihte eceliyle ölmüştür. Diriliş Ertuğrul yeni sezonda da izleyenleri çok şaşırtacak.

1 DAKİKADA 7 GÜNDEM

Yorumlar14

 • misafir 3 gün önce Şikayet Et
  Bu carsamba baslayacak.ertugrul bey ölmüyor ama bamsi ölecek deniliyor.dogan alp gitti daglarun ayusu da gidecek galiba.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Yorumcu 5 gün önce Şikayet Et
  ertugrul gazi değil ama tahminimce Bamsi ölüyor:S Mecera yeni başlıyor daha..
  Cevapla
 • murat 6 gün önce Şikayet Et
  daha Osman Gazi dogacak. Ertugrul bey ölemez. Ama arayi cok actilar. baslasin artik. zaten 2 3 haftada sezon arasi salliyolar.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • yalan 6 gün önce Şikayet Et
  engin altan düzyatan sakalini keserse ertugrul dizide ölür. kesmezse ölmez kardeşim :)
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Hüseyin 6 gün önce Şikayet Et
  film baslarsa tabi
  Cevapla Toplam 2 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun