Cengiz Kurtoğlu kapı kapı dolaşıp oy istedi

Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçimlerde AK Parti'nin adayına destek olmak için seçim çalışmasına katıldı.

Cengiz Kurtoğlu kapı kapı dolaşıp oy istedi
Cengiz Kurtoğlu kapı kapı dolaşıp oy istedi
GİRİŞ 25.03.2019 23:10 GÜNCELLEME 25.03.2019 23:27
Bu Habere 63 Yorum Yapılmış

Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçimlerde Cumhur İttifakı AK Parti Ergene Belediye Başkan adayı Hamdi Sarıer’e destek olmak için seçim çalışmasına katıldı.

Sağlık Mahallesi esnafını ziyaret ederek vatandaşlarla günün anısına bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Cengiz Kurtoğlu, daha sonra AK Parti Ergene İlçe Teşkilatı’nda basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.'GÖNÜL VERDİĞİMİ AÇIK AÇIK İFADE EDİYORUM...'

Cengiz Kurtoğlu, burada yaptığı konuşmasında, "Kalbi bütünlükle, samimiyetimle söyleyeyim aramızda sevgiden öte hiçbir menfaat olmayan kalbi birliktelikte bugün hem değerli dostlarıma hem de Adalet ve Kalkınma Partisi Teşkilatını ziyaret ettim. Sevgili başkan adayı mı ziyaret ettim. Kendisine gönül verdiğimi açık açık ifade ediyorum. Başarılı olmasını da açık açık ifade ediyorum. Çünkü bizim bekamız vatan, millet Sakarya’dır. Ergene halkına da çok teşekkür ediyorum tevazularından dolayı bugün değerli gönül dostlarımızla esnaflarımızı ziyaret ettik. Herkes tebessümle güler yüzle karşıladı bizi. Kendilerine sonsuz teşekkür ediyoruz. Ondan sonra da merkezimizde çayımızı kahvemizi içiyoruz hayırlı uğurlu olsun. İnşallah 1 Nisan’da da şekerli kahve içeceğiz” dedi. "Ben yaşım gereğince 7 torun sahibi olduğum için benim hayattaki menfaatim sevgiden öte hiçbir şey değil" ifadesini kullanan Kurtoğlu, “Buradaki gönül dostları kardeşlerime Çorlu’daki sevgili kardeşlerimle birlikte başkana gidiyoruz, dediler 'hemen' dedim başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Zaten hafta sonu artık bitecek hayırlısıyla.” diye konuştu.

 

 

'BEN İNŞALLAH SİYASEYE GİRDİĞİMDE...'

Kurtoğlu, açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Hakikaten gelişimimiz açısından yatırım, başarı, birlik, beraberlik, sevgi, kaynaşma doğusuyla batısıyla kuzeyi ile güneyi ile din, dil, ırk, renk. Bu ara televizyonlarda haberlerde böyle bir nefretlik, çok kötü şeyler duyuyoruz. Gerçekten çok kötü şeyler duyuyoruz. Bunlar güzelleşsin istiyoruz biz. Bizim başka bir gayemiz, başka bir menfaatimiz yok. Konu bu. Ben inşallah bir daha ki dönem siyasete girdiğim zaman, siyaset ağzı ile konuşacağım. Şimdi sanatçı ağzıyla konuşuyorum. Daha önce vardı. Ben İstanbul için ikinci dönem üçüncü bölgeden İstanbul adayıydım, fakat o çok vahim bir olayda İbrahim abinin vurulmasından sonra bizim mesleki açıdan oraya hiç kimsenin girmemesine kanaat ettiler. Maalesef orada olamadık. Ama zaten yaşam alanında hep toplumun içindeyiz, sokaktayız hep insanların arasındayız. Aynı şeyleri aynı görevimizi yapıyoruz elimizden geldiği kadar, sosyal sorumluklar olsun yaşam alanında sağlıkta eğitimde ne olursa olsun hele hele kendi haddimize göre tabii ki yapabileceğimiz her şeyi yapmaya çalışıyoruz tabii ki.”


 

AK Parti Ergene Belediye Başkanı Hamdi Sarıer ise, “Bizleri kırmayıp bizleri onere eden çocukluğumuzdan beri gönlümüzde olan zaten hala da gönlümüzde olan Cengiz Kurtoğlu'na teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

YAZDIR
YORUMLAR 63
 • Turuncu 10 ay önce Şikayet Et
  yani bu 1 ay çalış 4 yıl yat olayı değilki
  Cevapla
 • Berke Tevfik 10 ay önce Şikayet Et
  Keşke bizim de vaktimiz olsa da biz de milletin aklını çelen insanların neler yaptığını anlatalım.Teröristleri destekleyen bu adamların suçları yaptıklarını anlatmayı biz de çok istiyoruz.
  Cevapla
 • Mehpare 10 ay önce Şikayet Et
  Bir yanda Mert Fırat, Nejat işler, Metin Uca gibi hezimete hizmet eden sanatçılar bir yanda kapı kapı dolaşıp hak yolda bir nebze de olsa nasiplenebilmeye vesile olmak.. Allah binlerce kez razı olsun..
  Cevapla
 • Yahya kılıç 10 ay önce Şikayet Et
  Gönülden, milletin dertlerine dokunarak yapılan iş çok güzel olur.Helal olsun sana doğru olana sahip çıkıyorsun
  Cevapla
 • Emre 10 ay önce Şikayet Et
  Helal olsun sana kadife sesli Cengiz Baba. Boşuna adam gibi adam demedik sana.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
ABD'den ülkeyi şoka sokan koronavirüs açıklaması
Koronovirüs sonrası dünyaca ünlü markalardan Türkiye kararı