Kayıp PTT çalışanı taksiciye 'Arkadaşlarım alacak' demiş

Antalya'nın Elmalı ilçesinde, ailesine 'İftara geleceğim' dedikten sonra bir daha kendisinden haber alınamayan PTT dağıtıcısı Uğur Tayman’ı (29) arama çalışmaları sürdü. Uğur Tayman'ın, en son kendisini gölet kenarına bırakan taksiciye "Arkadaşlarım gelip, alacak" dediği belirtildi.

Kayıp PTT çalışanı taksiciye 'Arkadaşlarım alacak' demiş
Kayıp PTT çalışanı taksiciye 'Arkadaşlarım alacak' demiş
GİRİŞ 18.05.2020 16:44 GÜNCELLEME 18.05.2020 16:44

Kaş'a bağlı Gömbe Mahallesi'ndeki PTT Şubesi'nde dağıtıcı olarak görev yapan Uğur Tayman, 15 Mayıs'ta Elmalı’da yaşayan ailesini arayıp, iftara geleceğini söyledikten sonra ortadan kayboldu. Tayman'dan haber alamayan yakınları, kayıp başvurusunda bulundu. Polis ve jandarma ekipleri, Tayman için arama çalışması başlattı.

Aynı gün ilçe merkezinde görülen, bir gün sonra ise bir taksicinin Pirhasanlar Mahallesi'ndeki Eşek Göleti civarında bıraktığını söylediği Uğur Tayman için gölette de dalgıçlar tarafından arama yapıldı. Ancak aramalarda herhangi bir ize rastlanmadı. Uğur Tayman'ın, kendisini gölete bırakan taksiciye, "Arkadaşlarım gelip, alacak" dediği de öğrenildi. Polis taksicinin ifadesine başvururken, Uğur Tayman'ın kaybolduğu bölgede bugün de arama yapıldı. Uğur Tayman’ı arama çalışmaları sürüyor.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İbrahim Kalın: Asıl soru neden Ayasofya'nın 1934'te müzeye çevrildiği
Son dakika haberi: 11 Temmuz koronavirüs tablosu! Vaka, ölü sayısı ve son durum açıklandı