Seyir halindeyken otomobilin kaputundan çıkıp kaybolan yılan 3 gün sonra çıkarıldı

Bursa'dan İzmir'e gelen Koray Fırıncıoğulları ve babasının bulunduğu otomobilin ön camına çıkan yılan, şoke etti. 3 gündür arabanın içinde dolanan ve yeri tespit edilemeyen yılan, bugün Torbalı'daki bir oto sanayi firmasında itfaiye görevlilerinin de uzun uğraşları sonucu çıkarıldı.

GİRİŞ 14.10.2020 18:29 GÜNCELLEME 14.10.2020 20:07

İtfaiyenin aldığı yılanın, doğaya bırakılacağı bildirildi. Otomobil sahibi Koray Fırıncıoğulları, "Bursa'da komşularımız arabamıza yılan girdiğini söyledi. Biz görmediğimiz için inanmadık. Sonraki gün İzmir'e yola çıktık. Yolda sileceğin yanından kafasını çıkartıp bize baktığını gördüm. Hayvan severim fakat ilk defa yılan gördüğüm için ürktüm. Sağa çektik ve çıkmasını bekledik. Fakat geri kaçtı. Yola devam ettik, Karacabey'de itfaiye gittik, bulamadılar. Akhisar'a gelmeden camın kenarından yeniden çıktı ve tırmanmaya başladı. Kaçmasın diye durmadım, yukarı çıkmasını bekledim. Bizi görünce yine kaputun altına girdi. 5 dakika sonra araba motor uyarısı geldi. İzmir'e gelince arabaya ilaç sıktım gider diye. Ama yine çare olmadı. Babam bugün Torbalı'ya gitti, orada işi vardı. Torbalı'da sanayide aracın altını açtılar, yılanı orada buldular. İtfaiye de oradaydı. 3 gündür arabada yaşıyordu yılan. Wifi kablolarını koparmış sanırım. En sonunda çıkarmayı başardılar. Yılandan tiksinirim. Görünce panik yaptım" dedi.  

Koray Fırıncıoğulları'nın babası Remzi Fırıncıoğulları ise, yılan çıkarıldığı için çok mutlu olduğunu, yaşadığı şok nedeniyle heyecandan titrediğini söyledi.

 

 

KAYNAK: DHA
ETİKETLER
seyir
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Günün gazete manşetleri
Son dakika: Sağlık Bakanı Koca duyurdu: Aşı açıklaması