Kimse çocuklarının annesi olduğuna inanmıyor

Afrika kökenli Catherine ve İngiliz eşi Richard birkaç yıl önce ilk çocuklarını kucaklarına aldıklarında büyük bir şaşkınlık yaşamıştı. İkinci çocukla bir şok daha yaşadılar.

Kimse çocuklarının annesi olduğuna inanmıyor
Kimse çocuklarının annesi olduğuna inanmıyor
GİRİŞ 31.01.2017 09:02 GÜNCELLEME 31.01.2017 09:08
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Afrika kökenli Catherine Howarth ve İngiliz eşi Richard Howarth bundan birkaç yıl önce ilk çocuklarını kucaklarına aldıklarında büyük bir şaşkınlık yaşamıştı. Howarth çifti ile birlikte dünya da aynı şaşkınlığı yaşadı çünkü Afrikalı bir anneden dünyaya gelen oğulları Jonah, beyaz tenli ve mavi gözlü bir bebekti.

HEMŞİRENİN YANLIŞ BEBEĞİ GETİRDİĞİNİ DÜŞÜNDÜLER

Hemşire çocuklarını kucaklarına verdiğinde anne de baba da hemşirenin yanlış bebeği getirdiğini düşündü. Ancak Jonah, milyonda birden daha az görülen bir gen aktarımı ile Afrika kökenli bir annenin çocuğu olmasına rağmen beyaz tenli ve mavi gözlüydü.

İKİNCİ BEBEĞİN DE BEYAZ TENLİ OLMASI DAHA DA DÜŞÜK BİR İHTİMAL

İngiltere'nin Buckhingamshire Kontluğu'nda yaşayan 37 yaşındaki mühendis eşi Richard, "İlk çocuğumuzun ardından ikinci çocuğumuzun daha esmer, melez bir bebek olacağını düşünüyorduk. İkinci çocuğumuz Sophia'nın da beyaz tenli olması bizi ilk çocuğumuzdan daha fazla şaşırttı çünkü bunun ikinci kez olması çok daha düşük bir ihtimaldi." dedi.

HERKES ÇOCUKLARIN BAKICISI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR

Anne Catherine ise çocuklarıyla yolda yürümekte zorlandığını çünkü herkesin kendisini çocukların bakıcısı olduğunu zannettiğini söylüyor, "Gerçekten insanların sokakta beni durdurup 'bakıcı' olup olmadığımı sormalarından yoruldum. İnsanlar iki beyaz çocuğun annesi olduğumu anlamakta zorlanıyor."

KAYNAK: DHA
YORUMLAR 4
 • Adem 7 yıl önce Şikayet Et
  Neden babaya benzeyemezlermi ?
  Cevapla
 • Mevlüt 7 yıl önce Şikayet Et
  Maşallah
  Cevapla
 • agah avcu 7 yıl önce Şikayet Et
  cocuklar beyaz degil bildigin melez..3 seneye belli olur..
  Cevapla
 • Mechul 7 yıl önce Şikayet Et
  Ne diyelim allahin takdiri ilahi
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Öğretmen atamaları ne zaman? Bakan Tekin tarih verdi!
Ancelotti inadını kırıyor! Real Madrid'de Arda Güler gelişmesi