Göz altı morlukları için etkili doğal çözüm

Doğal maske ile özellikle göz altı çevrenizde oluşan morlukları tedavi ederken aynı zamanda cildinizin tonunu da dengelemiş olacaksınız

Göz altı morlukları için etkili doğal çözüm
Göz altı morlukları için etkili doğal çözüm
GİRİŞ 24.07.2017 10:32 GÜNCELLEME 24.07.2017 10:32

Yorulan bir cilt için kimyasal maddeler yerine doğal çözümler bulmak bazı durumlarda daha iyi sonuçlar verebiliyor. Çünkü itiraf edelim, doğal yöntemler kimyasal yöntemler kadar pahalı değil…

Besin değeri oldukça yüksek olan yoğurt, cildin ihtiyaçlarını karşılamaya yetiyor da artıyor bile. Dolayısıyla yoğurt suyu maskesi en etkili cilt maskelerinden biri olabilir. Üstelik her evde kolayca bulunabiliyor.

Yoğurt suyu maskesi, hem cildinizin yorgunluğunu alacak hem de yüzünüze renk dengesi getirecek. Ve bunları yaparken göz altı morluklarınızı da yok edecek.
Peki yoğurt suyu maskesi nasıl yapılır?

Yoğurt suyunu küçük bir kaseye alın ve bir pamuğu bu suya batırın. Ardından gözlerinizin üzerine yerleştirin ve  7-8 dakika bekleyin. Daha sonra ılık su yardımıyla gözlerinizi temizleyin. 

Bu yöntemi dilerseniz haftanın her günü uygulayabilirsiniz. Kısa sürede göz altı morluklarından kurtulacaksınız.

Özellikle şehir hayatı ve çevresel diğer faktörler yüzünden yorulan cilt için bazen çeşme suları bile zararlı olabiliyor. Bu tür sorunların çözümünü aslında doğanın içinde bulmak mümkün çünkü böylelikle cildimizin ihtiyacı olduğu doğallığı vücudumuza kazandırabiliyoruz. 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Fiyatı 55 bin TL düşmüştü bugün 20 bin TL zamlandı: Otomobil fiyatlarına Aralık zammı!
Bursa'daki uçak kazası kameralara yansıdı