Fethullah Gülen'le olan bağlantısı ortaya çıktı!

ABD başkan adayı Hillary Clinton’un seçim kampanyaları boyunca Fethullah Gülen ile iletişim halinde olduğu ortaya çıktı.

Fethullah Gülen'le olan bağlantısı ortaya çıktı!
Fethullah Gülen'le olan bağlantısı ortaya çıktı!
GİRİŞ 15.07.2016 13:31 GÜNCELLEME 15.07.2016 13:31
Bu Habere 14 Yorum Yapılmış

ABD’de Kasım ayında yapılacak Başkanlık seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren Demokratların başkan adayı Hillary Clinton hakkında yeni mail ve belgeler ortaya çıktı. Bağımsız izleme örgütü Judicial Watch’ın ortaya çıkardığı belgeler, Hilary Clinton ile ’Fethullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması’nın lideri ve bir numaralı sanığı Fethullah Gülen’in temas halinde olunduğunu gözler önüne serdi.

SEÇİM KAMPANYALARI İLE BAĞLANTILI

Belgelerde, paralel yapı ile Clinton’ın kampanyalarıyla bağlantısının bulunduğu kaydedildi. 2009 yılında gönderilen maillerden birinde paralel yapının üyelerinden birinin, Hillary Clinton’ın yardımcısı Huma Abedin’nden Türkiye’deki bir toplantı için Obama’yla iletişime geçmesine yardımcı olmasını istediğini anlaşılıyor.

Belgeler kapsamında ortaya çıkan bir diğer bağ ise Gülen’in uzun süre Clinton’ın destekçilerinden lobi şirketi olan Podesta Grubu’yla iş yapması oldu.

YAZDIR
YORUMLAR 14
 • Kaya 5 yıl önce Şikayet Et
  Bu darbeyi haclilar pilanladi maşalarda uyguladilar
  Cevapla
 • hoza 5 yıl önce Şikayet Et
  imamlıktan başka ne varsa yapmış.
  Cevapla
 • Çeltik 5 yıl önce Şikayet Et
  Türkiyeye darneyi ABD ve AB yaptı darbenin kilidi incirlik üssüdür Almanlar bunun için geldiler böyle dosman başına
  Cevapla
 • veysel 5 yıl önce Şikayet Et
  kardeşler, bu vatanı nasıl kurtardık, nasıl kurduk biliyorsunuz..artık uyanık olalım. düşünclerimiz, etnik kökenimiz farklı olabilir, ancak bu vatanımızdır biline. sosyal medyanın vediğer şer odaklarını fitne ve fesadına kanmayalım.abd de düşmandır, onunla işbirliği yapanlarda düşmandır..biline..
  Cevapla
 • halk 5 yıl önce Şikayet Et
  bu çete tam bir sülük ülkeden çaldıkları paraları amerikadaki kayıtdışı işlerde kullanılmak üzere veriyorlar. bunlra ait tüm firmalardan alış verişi kesmeliyiz.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İdlibli 14 yaşındaki Ahmed, pazar yerine saldırılarda saniyelerle ölümden döndü
Adli Tıp Kurumu: 28 Şubat hükümlülerinin cezaevi engeli yok