Muhammed Ali'nin oğlu: Kendimi babamın...

Jamaika'dan annesiyle geldiği Miami'deki havalimanında gözaltına alınan Muhammed Ali Jr yaşadıklarını anlattı.

Muhammed Ali'nin oğlu: Kendimi babamın...
Muhammed Ali'nin oğlu: Kendimi babamın...
GİRİŞ 10.03.2017 09:26 GÜNCELLEME 10.03.2017 10:14
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Miami'deki Fort Lauderdale Havalimanı'nda 7 Şubat'ta gözaltına alınıp "Adını nereden aldın?" ve "Müslüman mısın?" diye iki saat sorgulanan efsanevi boksör Muhammed Ali'nin oğlu Muhammed Ali Jr, ABD Kongresinde düzenlenen bir etkinlikte, "Kendimi babamın cenazesindeki gibi hissettim" dedi.

Miami'deki havalimanında gözaltına alındıktan sonra iki saat dini inancı hakkındaki sorulara muhatap olan Muhammed Ali Jr, yaşadıklarını ABD Kongresinde anlattı.

Kongredeki Demokratların, ABD Başkanı Donald Trump'ın yeni imzaladığı vize düzenlemesine tepki göstermek amacıyla düzenlediği ve hiçbir Cumhuriyetçi vekilin katılmadığı etkinlikte konuşan Muhammed Ali Jr, havalimanında yaşadığı olay sırasında kendini çok kötü hissettiğini söyledi.

''ŞAŞKINA DÖNDÜM''

İnsan haklarının ihlal edildiğini düşündüğünü dile getiren efsanevi boksörün oğlu, "Kendimi babamın cenazesindeki gibi hissettim. Ne düşünmem gerektiğini bilemedim. Sadece şaşkına dönmüştüm." diye konuştu.

Muhammed Ali'nin eski eşi Khalilah Camacho-Ali de havalimanında oğluyla başlarından geçenleri anlattı ve bir daha bu tür olayların yaşanmamasını diledi.

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • Erol Mehmet Yıldız 3 yıl önce Şikayet Et
    Sizden adam olmaz. Cumhurbaşkanımıza yaptıklarınızı unutmadık. Beter olun. Muhammed Ali'nin kemiklerini sızlattınız.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Kalın'dan Erdoğan ve Türkiye'yi hedef alan Pelosi'yi köşeye sıkıştıracak soru!
Adeta hazine buldu! Evinin duvarını yıkınca...