Şok eden sözler! Benden uzak dur sapık, yaklaşma

ABD Başkanlık seçiminde Cumhuriyetçi Donald Trump'ın rakibi olan Demokrat Parti adayı Hillary Clinton'ın yeni çıkacak kitabı 'What Happened'da Trump'la ilgili sözleri dikkat çekti.

Şok eden sözler! Benden uzak dur sapık, yaklaşma
Şok eden sözler! Benden uzak dur sapık, yaklaşma
GİRİŞ 24.08.2017 12:35 GÜNCELLEME 24.08.2017 13:31
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

ABD tarihinin 67. Dışişleri bakanı ve 42. Başkan Bill Clinton'ın eşi olan Hillary Clinton'ın yakın zamanda piyasaya çıkacak kitabındaki Donald Trump'la ilgili bölümleri dikkat çekti.

Özellikle 2016 yılındaki başkanlık seçimleri sürecinde Donald Trump'la 9 Ekim'de düzenlenen tartışma programına yer vererek Trump'ın sahnede sürekli dolaşıp durmasını unutamadığını belirten Clinton, durumdan son derece rahatsız olduğunu, çok huzursuzlandığını ve tüylerinin ürperdiğini söyledi.

"BENDEN UZAK DUR SAPIK, YANIMA YAKLAŞMA"

Habertük'ün aktardığına göre, ABD'de yayınlanan "Morning Joe" programında sesli alıntıları yayınlanan kitapta Clinton, tartışma programı sırasında Trump'ın sahnede kendisini çok yakından takip ettiğini, "Benden uzak dur sapık, yanıma yaklaşma" dememek için kendini zor tuttuğunu yazdığı belirtildi.

"TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU"

Yeni yayınlanacak kitabında anılarına devam eden Clinton, St.Louis kentinde seçimlere bir ay kala 9 Ekim’de düzenlenen tartışma programında kontrolünü kaybetmemek için büyük çaba sarf ettiğini belirtirken "Bunun doğru olmadığını düşündüm. İkinci tartışma programını yapıyorduk ve Donald Trump dibimden ayrılmıyordu. Tüm dünya daha iki gün önce Trump’ın kadınları elle taciz ettiği için nasıl böbürlendiğini öğrenmişti. Şimdiyse küçük bir sahne üzerindeydik ve yerine oturmuyor, nereye yürürsem peşimden ayrılmıyordu, bana dik dik bakıyordu, yüz ifadeleri çok tuhaftı. Son derece rahatsızlık verici bir durumdu. Neredeyse ensemde soluyordu. Tüylerim diken diken olmuştu" ifadelerini kullandığı belirtildi.

Tartışma programının yayınlanacağı 9 Ekim’den iki gün önce Donald Trump’ın kadınları taciz etmekle böbürlendiği video ve ses kayıtları sızdırılmış ve bu gelişme, seçim kampanyası döneminde adeta deprem etkisi yaratmıştı.

"BENDEN UZAK DUR SAPIK MI DERDİNİZ?"

12 Eylül’de piyasaya sürülecek olan "What Happened" adlı kitabından parçalar okuyan Clinton kitabında, "Benim için öyle bir andı ki, bir an her şeyi durdurarak tartışmayı izleyenlere, ‘Benim yerimde olsanız ne yapardınız? Sakin olmaya çalışır, gülümsemeye devam eder, özel alanınızı ihlal etmiyormuş gibi mi yapmaya çalışırdınız? Yoksa ona dönüp gözünün içine bakarak yüksek sesle, ‘Benden uzak dur sapık, yanıma yaklaşma! Kadınları korkutmaktan haz aldığını biliyorum ama beni korkutamazsın, geride dur mu derdiniz?" yazdığını söyledi.

Clinton'ın kitabından bölümleri okuduğu bölümlerde son olarak, "Demek ki ben sakin olmayı, dilimi tutmayı, tırnaklarımı avuç içimde sıkıp beni izleyen insanlara sakin ve kontrollü bir tavırla görünmek için gülümsemeye devam etme dersini iyice öğrenmişim" yazdığını aktardı. 

YORUMLAR 6
 • Wanli 6 yıl önce Şikayet Et
  Monica levinky i ne çabuk unuttun kadın...
  Cevapla
 • misfire 6 yıl önce Şikayet Et
  seytan kadin, trump senin yaninda melaike.
  Cevapla
 • Mümin 6 yıl önce Şikayet Et
  Dünya üzerindeki her bireyden uzak tutulmanız gerek. Siz sapıktan öte, hayvanlardan aşağı ve de cehennemliksiniz. Girdiğiniz her ülkede şerefli insanları aşağıladınız ve tertemiz kadınlara el attınız. Sonunuz Semud kavmi gibi olsun.
  Cevapla
 • Şemsettin 6 yıl önce Şikayet Et
  kendisi için lezbiyen deniyor. .Bu ne peki. .kitabı yazacak tamamen aptal olan amerikalı alacak.
  Cevapla
 • guney 6 yıl önce Şikayet Et
  yıllarca bir sapıkla evli olan bir kadının bunları demesi ilginç:))
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
FETÖ'nün kadın yapılanması çökertildi! Para transferi saniye saniye görüntülendi
Türkiye'de 5 yıldır kuduz vakaları nedeniyle 12 ilde karantina uygulandı