Uzak Şehrin Masalı oyuncuları kimdir? Uzak Şehrin Masalı karakterlerinin hayatı ve kariyeri...

Fox TV ekranının yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı 12 Eylül akşamında seyirciye merhaba dedi. Dizinin oyuncu kadrosu ve başrol oyuncuları oldukça merak uyandırdı. Uzak Şehrin Masalı oyuncularının gerçek adı ne? Uzak Şehrin Masalı karakterleri hakkında detaylı bilgiler...

Uzak Şehrin Masalı oyuncuları kimdir? Uzak Şehrin Masalı karakterlerinin hayatı ve kariyeri...
Uzak Şehrin Masalı oyuncuları kimdir? Uzak Şehrin Masalı karakterlerinin hayatı ve kariyeri...
GİRİŞ 14.09.2021 17:26 GÜNCELLEME 14.09.2021 17:26

12 Eylül akşamı Fox TV ekranında Uzak Şehrin Masalı dizisi ilk bölümü ile seyircinin karşısına geçecek. Güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan dizinin konusu oldukça dikkat çekti. 

Oyuncu kadrosunda Aslıhan Güler, Barış Kılıç, Begüm Birgören ve Timur Acar bulunmaktadır. Peki Uzak Şehrin Masalı dizisinde rol alan oyuncular kimdir? İşte o oyuncular hakkında bilgiler... 

UZAK ŞEHRİN MASALI UMAY (ASLIHAN GÜLER) KİMDİR?

Uzak Şehrin Masalı dizisinde Umay Demirkan karakterine hayat veren Aslıhan Güler 1987 İstanbul doğumludur. 

Barış Manço Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. İlk kez 2002'de profesyonel oyunculuk performansını Sırlar Dünyası isimli dizide gösterdi. 20'den fazla dizi ve filmde rol aldı. 2013'ten beri oyuncu ve manken Mert Kılıç ile evlidir. 

UZAK ŞEHRİN MASALI KÜRŞAT (BARIŞ KILIÇ) KİMDİR?

Fox TV'de yayınlanan Uzak Şehrin Masalı dizisinin kadrosunda yer alan Barış Kılıç, Kürşat Eroğlu karakterine hayat veriyor. Barış Kılıç, 1978 Malatya doğumludur. 

2004'te kamera karşısına geçen Kılıç, ilk kez Bütün Çocuklarım dizisinde oyunculuk performansını sergiledi. İlk deneyimin ardından çok sayıda dizide rol aldı ve Seni Seviyorum isimli filmde başrol oynadı. 

UZAK ŞEHRİN MASALI SONAY (BEGÜM BİRGÖREN) KİMDİR?

Sonay Karaarslan karakteri ile Uzak Şehrin Masalı dizisinde boy gösteren oyuncu Begüm Birgören, 1982 İstanbul doğumludur.

Ortaokulda olduğu dönemden beri tiyatro ile ilgilendi. Bahçeşehir Üniversitesi Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı bölümünü tamamladı. Ardından Kadir Has Üniversitesi'nde Film ve Drama üstüne yüksek lisans yaptı. Ayrıca, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi aldı. İlk kez 1997'de kamera karşısına geçti. Bugüne kadar 20'den fazla projede rol aldı. 

UZAK ŞEHRİN MASALI AFFAN (TİMUR ACAR) KİMDİR?

Uzak Şehrin Masalı'ndaki Affan Demirkan karakterine Timur Acar hayat vermektedir. Timur Avcı, 1979 Almanya doğumludur. Gürcü kökenli bir aileden gelmektedir.

Dokuz Eylül Üniversitesi'nde oyunculuk eğitimi aldı. 1999'dan beri oyunculuk yapmaktadır. İlk kez 2005'te oyunculuk performansını gösteren oyuncu 30'dan fazla dizi ve filmde boy gösterdi. Acar, Oyuncu Eda Özerkan ile evlidir. 

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL