Emanet 'Yusuf' kimdir? Berat Rüzgar Özkan kaç yaşındadır, nerelidir ve annesi kimdir?

Kanal 7'nin popüler dizisi Emanet dizisinin Yusuf'u Berat Rüzgar Özkan seyirci tarafından çok sevilen ve merak edilen bir isim. Hakkında araştırma yapılan Berat Rüzgar Özkan kimdir, kaç yaşındadır ve aslen nerelidir? Berat Rüzgar Özkan'ın annesi ve ailesi kimdir? Berat Rüzgar Özkan'ın oynadığı diziler...

Emanet 'Yusuf' kimdir? Berat Rüzgar Özkan kaç yaşındadır, nerelidir ve annesi kimdir?
Emanet 'Yusuf' kimdir? Berat Rüzgar Özkan kaç yaşındadır, nerelidir ve annesi kimdir?
GİRİŞ 04.10.2021 12:25 GÜNCELLEME 04.10.2021 12:26
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Berat Rüzgar Özkan 16 Eylül 2014'te İstanbul'da dünyaya geldi. İlköğrenimine devam etmektedir. 

Çok küçük yaşlardan itibaren yeteneğini belli eden Özkan'ı ailesi ajansa kaydettirdi. Hande Aytar Ajans'a kayıtlı olan oyuncu Özkan, ilk kez reklam filminde rol aldı. Ardından çok sayıda reklam filminde boy gösteren oyuncu, kimilerine göre Türkiye'nin yeni çocuk yıldızı.

Reklam filmlerinde başarılı olan çocuk oyuncun oyunculuk performansını gösterdiği ilk film 2019 yapımlı Adanış Kutsal Kavga filmidir. Burada başarılı olan oyuncu, Emanet dizisinin yapımcısı ve senaristi Nazmiye Yılmaz tarafından fark edildi ve dizide rol alması için teklif götürüldü.

2020'den beri Kanal 7'nin gündüz kuşağı dizisi olan Emanet'te boy gösteren çocuk oyuncu 'Yusuf' karakterine hayat vermektedir. 

Çok sayıda reklam filmde yer alan oyuncunun rol aldığı dizi ve film ise şöyle sıralanabilir: 

 • 2019 - Adanış Kutsal Kavga (Film)

 • 2020 - Emanet (Dizi)

BERAT RÜZGAR ÖZKAN'IN ANNESİ VE AİLESİ KİMDİR? 

Daha çok küçük yaştayken çocuğunun yeteneğini keşfeden Berat Rüzgar Özkan'ın annesinin adı Meral'dir. Babasının adı ise Mesut'tur. 

YAZDIR
YORUMLAR 2
 • Özgür 1 ay önce Şikayet Et
  HAYIRLI GECELER.. İlk emanet i izleme nedenim çocuk srvgim❗MaşaAllah la şerikeleh Berat bey oğlumuza ALLAH tüm mürvetlerini göstersin sağlık sıhhatle SEVENLERİNE AMİNNN BAŞARILAR
  Cevapla
 • Leyla 1 ay önce Şikayet Et
  Seherle Yaman ve Yusuf mutlu olsun Zuhal defolsun Çiçekde defolub girsin
  Cevapla